Europos Komisija rekomenduoja iki vasaros nuo COVID-19 paskiepyti bent 70 proc. ES suaugusiųjų

Europos Komisija (EK) antradienį rekomendavo iki šių metų vasaros nuo COVID-19 paskiepyti bent 70 proc. suaugusių Europos Sąjungos (ES) gyventojų, siekiant pažaboti koronaviruso pandemiją, informuoja „Reuters“.

Skiepijimo nuo COVID-19 kampanijas vykdo visų 27 ES valstybių narių vyriausybės, kurios pačios sprendžia savo tempą ir prioritetines grupes. EK nepatikslino, kaip ji ketina padidinti vakcinų gamintojų gamybos pajėgumus, kad pasiektų šį ryžtingą tikslą.

Pagal EK rekomendacijas, ES narės iki vasaros turėtų būti paskiepijusios 70 proc. suaugusių žmonių, o iki kovo mėnesio kiekvienoje ES valstybėje narėje turėtų būti paskiepyta mažiausiai 80 proc. vyresnių nei 80 metų amžiaus žmonių ir 80 proc. sveikatos priežiūros darbuotojų.

Bloke skiepijimo kampanija pradėta prieš tris savaites ir iki šiol yra patvirtintos dvi vakcinos – „BioNTech/Pfizer“ ir „Moderna“, bet turėtų būti patvirtinta ir daugiau.

ES nuo koronaviruso infekcijos padarinių mirė jau daugiau kaip 400 tūkst. žmonių.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Pritariu

Pritariu portretas
Tuos, kurie nori skiepytis, reikia paskiepyti kokius aštuonis kartus ar pan. O tų, kurie nenori, nereikia prievartauti. Aš vistiek numirsiu (anksčiau ar vėliau), tai ir numirt norėčiau ne nuo kažkokių neaiškių skiepų, o sava mirtimi. Aš žinau, kokia yra vyrų vidutinė gyvenimo trukmė Lietuvoje ir iliuzijų dėl savo ilgaamžiškumo neturiu. O tie, kas nori ilgai gyventi, tegul skiepijasi sau į valias. Ir mes pažiūrėsim, kurie iš mūsų ilgiau šioje žemelėje gyvens. Dar neišrasti skiepai nuo mirties, senatvės ar liberalizmo (silpnaprotiškumo), taip pat neišrastas ir joks jaunystės aleksyras. Nesuprantu, ko bijoti tos mirties? Tai natūralus reiškinys gamtos pasaulyje. Pamatysit - NET Sorosas kojytes pakratys. Jokie skiepai jam nemirtingumo nesuteiks. Taisyklė yra paprasta: the longer you live - the sooner you'll die.

Man neriekia

Man neriekia portretas
Pasilikit savo skiepus sau

Nustebęs

Nustebęs portretas
Na ir iš kur tokių žioplių atsiranda pačiuose aukščiausiuose valdžios sluoksniuose? Tai jūs pasirūpinkite, kad būtų vakcinų tiems 70 procentų populiacijos, o jau tada galima rūpintis ir kaip paskiepyti. Kita vertus, mes patys "renkame" juos. Pasižiūri į Lietuvos išrinktus ir verkti norisi...
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių