Jungtinės Tautos: Baltarusija gali vykdyti nusikaltimus žmoniškumui

Grįžti į straipsnį

Tai kad Lietuva

Tai kad Lietuva portretas
Jau ivykde ,bet JT sprendimu specialiai nevercia I Lietuviu kalba

Prancuzija

Prancuzija portretas
Taip pat vykdo

Kiaulės jūs kiaulės

Kiaulės jūs kiaulės portretas
Tokių nusikaltimų žmoniškumui, kokie vyksta Lietuvoje jau nuo 1990 m nerasit nė vienoj valstybėj. Pradžiai įsivertinti reikia atvejį su narkomanų, idiotų, korumpuotų beraščių žmogystų aprūpinimo aukštojo mokslo diplomais iš jurisdikcijos srities, kai prokurorai, teisėjai, advokatai, valdininkai, statutiniai tarnautojai parengti su fiktyviai diplomais ir daugiausia viename universitete žmonėse vadinamame Asilų mokykla. Visa ši armija idiotų, glušų narkomanių su nusipirkti diplomais įdarbinimas gerai apmokamos vietose, kur didelė atsakomybė, kiek kainavo Valstybei ir žmonėms, mokantiems mokesčius? Kiek ūalis pridarė visa ra gauja išsigimėlių, tapusių teisėjais ir prokurorais? Kodėl kišenės į kitos valstybės vidaus reikalus? Iįsigimėliai visokievsu patologijom, pedofilai ir kiti iškrypusieji parazituoja normalių žmonių sąskaita,vsulindę į valdžią, politiką, teismas, verslų valdymą, finansų sektorių, į profesorius patekę. Krūva mėšlo ir padugnės iškovojo į paviršių, visokie išgamos atkuto.

to Putleriui

to Putleriui portretas
O Putleris jau atomines panaudojo? Ar milijonus vietnamiečių nužudė? Tai už ką? Kelis krapus išravėjo - argi tai bombardavimas? 70 raketų, 9 krapai žuvo. Jankiai su britais ant Hamburgo per tris kart paeiliui numetė 7 000 TONŲ bombų, miesto neliko, 55 000 aukų iš jų 7 000 vaiai. Ir tai mežiau negu 1/10 kiliminio bombardavimo aukų. Kur arešto orderis? Bandiuganai ordinus gavo.

ogi

ogi portretas
dziaugiasi /napoleonas/ kad jo nepakore o uzdare psihusken n salon matomai ta pati jaucia ir visi vasalciuckiai skalydami 1 ant kito ???===

Na, jei gali

Na, jei gali portretas
Tai reiskia ir ne gali.-O JEIGU PAGAL VISA TIESA IR SVIESA,TAI REIKSTU-- HAILI-LAILI.Kaip malonu stebeti kad protui yra ribos o degeneracijai nera.

Taigi

Taigi portretas
Putleriui jau išrašytas Hagos ORDERIS, sekantis eilėje - ūsuotasis tarakonas...

Himars

Himars portretas
Kodel usuotas issigimelis ir kremliaus uteletas karlikas vis dar laisveje?

JT IR BANDITINĖ AMERIKA

JT IR BANDITINĖ AMERIKA portretas
Pasižiūrėkite į save. Ką jus šiandien darote Ukrainoje - tai ne nusikaltimai žmoniškumui?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių