A. Lukašenka apie migrantų grąžinimą: tegul ES apmoka

Jie bilietus pirko

Jie bilietus pirko portretas
Tai Baktarusijai sumokėjo

Taigi taigi

Taigi taigi portretas
Jei iš tikro ES rūpi žmogaus teisės, turėtų sumokėti ne tik už Lukašenkos prisikviestų migrantų grąžinimą, bet ir už vietos baltarusių išlaikymą kalėjimuose. ..........Lukašenka ir jo šeimininkas Putinas - patys didžiausi žmogaus teisių gynėjai. Kas jei ne jie rūpinasi skriaudžiamais migrantais, ieškančiais geresnio gyvenimo? Kas jei ne jie savo žmonėms, nepatenkintiems egzistavimo sąlygomis, skiria nemokamus kelialapius sveikatai pataisyti į sanatorijas su pilna izoliacija? Tokius geradarius kaip Lukašenka ir jo šeimininkas Putinas ES turi gerbti ir mylėti, nepamiršdami susimokėti už jų gerumą. ...................Bausti sankcijomis geradarius - nusikaltimas, vertas tarptautinio tribunolo (parengta pagal rusų žiniasklaidos kanalus Kremliaus skirtus naudingiems idiotams užsienyje).

Andriuks

Andriuks portretas
Migriai kasdien po 200 eur išleidžia taksi- iki Minsko centro, paskui atgal. Na jie visi prie pinigo, kurie į Minską atvyko. Neturtingi irakiečiai tikrai nė sapne nėra mate 10000 dolerių, kad sumokėt už tokias keliones link europs.

Rokis

Rokis portretas
Tai kad ES viešai paskelbė, kad apmokės išlaidas migrantų repatriacijai. Ir suma milžiniška buvo nurodyta. Tai kur tie pinigai? Matyt ES galvos juos pasidalino ir sėdi toliau, "neveda derybų". Tegul Merkelienė eina bartis su savo ES ir pinigų reikalaut, kuriuos Lukašenkai pažadėjo. O jei ne- migriai tegul sandėliuos visą žiemą sėdi. Šiaip jau jie turi pinigų tasui, restoranams, bet negali nusipirkt bilietą kelionei namo. Cirkas.

Rus

Rus portretas
Batkai viskas dzin ir tikrai europa sumokes uz juodašiknius, nes Batka per tai atsigriebs europos pinigus už Baltarusijai ivestas sankcijas, kurias sukure lietuvos protingieji kurmiai, amerika su Kinija pjaunasi bet kas liecia ekonomika sankciju netaiko viena kitai, taip kad sankcijas pajausim visi vasario menesi.

Klpd.

Klpd. portretas
Gerai čia tarakonas prasisuko. Ar taip ar kitaip jam gerai išeina. Tik mums ir lenkams sikna:D). Dar ir su Putinu pažvengia iš padarytos atrakcijos

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
virvę padovanokit žudikui lukašenkai , tegu eina kartis . Palauksim kol lukašenka neturės kuo mokėti pasieniečiams ir jie nuo vargo neis į darbą . O sužverėja ir išalke arabai pradės skersti karius ir baltarusiją .

Romas

Romas portretas
Nu įdomu. O prie ko čia ES. Ar ES jiems vizas išdavinėjo ? Aš suprasčiau, jeigu jie nelegaliai į Baltarusiją būtų atvykę....

Banditas batka,isidirbineja is europos

Banditas batka,isidirbineja is europos portretas
Skistasikniu??

Cha

Cha portretas
Tai kad tas ponas jiems vizas dave ir dokumentus ateme tai tegul grazina pinigus uz vizas ir dokumentus uzteks namo gryzti
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių