Pandemijos pradžioje suklestėjusiems kaukių gamintojams atėjo sunkūs laikai

Koronaviruso pandemijos pradžioje visoje Kinijoje kaip grybai po lietaus pridygo dešimtys tūkstančių naujų apsauginių veido kaukių gamyklų. Tačiau dabar daugelio jų ateitis pakibo ant plauko, nes pradėti taikyti griežtesni produkcijos standartai, o paklausa Kinijos vidaus rinkoje gerokai sumažėjo.

Siaučiant pandemijai, kuri Kinijoje įsiplieskė praėjusių metų pabaigoje ir vėliau išplito po visą planetą, šalis metė milžiniškas pastangas pagaminti kuo daugiau apsauginių veido kaukių jų trūkstant visame pasaulyje.

Pirmąjį šių metų pusmetį, apsauginių priemonių kainoms ir paklausai augant, Kinijoje buvo užregistruota daugiau nei 73 tūkst. naujų kaukių gamyba užsiimančių įmonių, o vien balandžio mėnesį tokių atsidaro per 36 tūkst.

Tačiau, pasak Kinijoje įsikūrusios rinkos tyrimų firmos „Daxue Consulting“ ekspertų, naujų įmonių antplūdis „pablogino prekių kokybę, o sukčiavimų atvejų padaugėjo“, mat įvairiausios kompanijos – nuo automobilių iki sauskelnių gamintojų – greitai persimetė į apsauginių veido kaukių gamybą.

Kai kurios pandemijos pradžioje įsisteigusios įmonės jau atsitraukia.

Kinijos „Darbo jėgos biuletenyje“, kuris žemyninėje šalies dalyje seka darbininkų bruzdėjimus, teigiama, jog pastaraisiais mėnesiais kilo ne vienas protestas, kai kaukių gamyklos staigiai užsidarė ir paliko darbuotojus be uždirbto atlygio.NAUJAUSI KOMENTARAI

Taip

Taip portretas
Labai keista, kaip uzkrato zonoje gamina apsauginės kaukes ir eksportuoja visame pasaulyje. Juk su produkcija yra atgabenamas ir virusas.Arba visai jo nėra, tik tokia nuomone peršasi.Faktiskai jokia produkcija, prekes ,tas pats ir maisto prekės neturėtų keliauti po pasaulį ,jeigu siaučia pandemija.Nu vienu žodžių spektaklis be pinigų, tik bus nuostolių daug.Ateitis parodys.

Cha

Cha portretas
Kas gali įrodyti, kad tos kaukės sulaiko virusą ? Ogi niekas. Tai tik kaukių biznis, nieko daugiau.

Anonimas

Anonimas portretas
Kokia problema? Paskelbi kad Lietuvos gamintojai gali gaminti kaukių ir kito reikalo kiek nori tai dar ir kitiems primesim tokių jei reikės. Nebent vėl viešieji pirkimai hujimai ir kiti biurokrattinia žaidimai atkatai ir kitos tradicinės Lietuvos "varkės"..GAL UŽTENKA JAU SUDA MALTI IR VIS LEISTI KAŽKAM SAU DIKTUOTI? VERYGAS! TU MINISTRAS AR VIRVELĖ?!
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių