Princas Harry sugrįžo į Jungtinę Karalystę užbaigti savo karališkųjų įsipareigojimų

Britų princas Harry (Haris) sugrįžo į Jungtinę Karalystę, kad įvykdytų savo paskutinius viešus įsipareigojimus prieš tai, kai jiedu su žmona Meghan (Megan) atsisakys karališkų pareigų.

Su šeima į Kanadą persikėlęs Sasekso kunigaikštis antradienio vakarą buvo pastebėtas atvykstantis į Edinburgą prieš trečiadienį numatytą jo susitikimą su verslininkais dėl vieno jo globojamo tvaraus turizmo projekto.

Penktadienį jis bus Londone, kur susitiks su JAV roko žvaigžde Jonu Bon Jovi (Džonu Bon Džoviu), įrašinėjančiu dainą jo veteranų žaidynių „Invictus“ fondui.

Kovo 9 dieną jis drauge su Meghan prisijungs prie karalienės Elizabeth II (Elzbietos II) ir dalyvaus Sandraugos dienos mišiose Vestminsterio abatijoje. Manoma, kad tai bus paskutinis poros oficialus pasirodymas, atliekant karališkosios šeimos narių pareigas.

Haris, kuris lieka šeštasis eilėje į Jungtinės Karalystės sostą, sausio mėnesį sudrebino visą monarchiją pranešęs, kad jie su žmona nori atsisakyti savo karališkų pareigų.

Pora pranešė apie savo planus gyventi ir JK, ir Kanadoje, kad galėtų būti finansiškai nepriklausomi ir išsivaduotų nuo visus karališkosios šeimos įvykius aprašančios žiniasklaidos dėmesio.

Praėjusią savaitę pora pranešė, kad nors ir išsaugos „Jo ir Jos Karališkosios Prakilnybės“ titulus, nustos juos vartoti po kovo 31 dienos, kai oficialiai baigs atstovauti karalienei.

Princas Harry antradienį atvyko į Edinburgo traukinių stotį dėvėdamas džinsus ir užsidėjęs beisbolo kepuraitę, o rankoje nešėsi maišą su kostiumu. Trečiadienį jis turėjo susitikti su tvarųjį turizmą propaguojančios kelionių bendrovės „Travalyst“ atstovais.

35 metų princas sulaukia kaltinimų dėl veidmainiavimo už tai, kad skraido privačiais lėktuvais, nors ragina imtis veiksmų kovai su klimato kaita. Tačiau Harry tvirtina, kad daugiausia naudojasi komerciniais skrydžiais.

Princo susitikimas su J. Bon Jovi numatytas penktadienį garsiojoje įrašų studijoje „Abbey Road Studios“, kur buvo įrašyta dauguma „The Beatles“ albumų.

Šią savaitę J. Bon Jovi per interviu apie būsimą susitikimą britų transliuotojui BBC pajuokavo, kad nuo šiol iš karališkosios šeimos pirmųjų pozicijų pasitraukęs Harry turėtų būti vadinamas „menininku, anksčiau vadintu Princu“.

Taip vienu savo karjeros laikotarpiu buvo vadinamas velionis popmuzikos superžvaigždė Prince'as (Princas).NAUJAUSI KOMENTARAI

jO

jO portretas
Kanadoj dabar gali gert su uošviu laisvai. Jau snukelis narkologinio gydymo prašosi. Nususino ta su.k.a.Megan tokios aukštos giminės palikuoni..Sudie Hari sudie

Ryzas

Ryzas portretas
Atvare pinigų pas babce!
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių