Rusija kaltina Armėniją bandymu nutraukti dvišalius ryšius

  • Teksto dydis:

Maskva pirmadienį apkaltino Armėniją bandymu nutraukti dvišalius ryšius, Jerevanui pareiškus, kad Rusijos taikdariai nesugebėjo sustabdyti Azerbaidžano karinio puolimo separatistiniame Kalnų Karabacho regione praėjusią savaitę.

„Jerevano vadovybė daro didžiulę klaidą sąmoningai bandydama sugriauti daugialypius ir šimtmečius besitęsiančius Armėnijos ryšius su Rusija ir laikydama šalį Vakarų geopolitinių žaidimų įkaite“, – pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministerija.

Kremlius anksčiau pirmadienį pareiškė kategoriškai nesutinkąs su kritika jo taikos palaikymo pajėgoms Kalnų Karabache.

Taip jis kalbėjo Armėnijos ministrui pirmininkui Nikolui Pašinianui apkaltinus Maskvą neįsikišus į Azerbaidžano žaibišką puolimą.

Ši operacija, kurią Azerbaidžanas vadino antiteroristine ir per kurią jis perėmė regiono kontrolę, pagilino didėjančius nesutarimus tarp Maskvos ir Jerevano, kurio užsienio politika vis labiau krypsta nuo tradicinės saugumo partnerės Rusijos į Vakarus.

Armėnija yra Kolektyvinio saugumo sutarties organizacijos (KSSO), Rusijos dominuojamo saugumo aljanso, kurį sudaro šešios posovietinės valstybės, narė.

Grupė įsipareigojusi ginti kitas užpultas nares, tačiau Maskva teigia, kad Jerevanas pats pripažino Kalnų Karabachą Azerbaidžano dalimi, ir atsisakė padėti Armėnijai.

Armėnijos ministras pirmininkas N. Pašinianas sekmadienį per televiziją transliuotame kreipimesi į tautą sakė, kad dabartinės Armėnijos užsienio saugumo sąjungos yra neveiksmingos ir nepakankamos.

„Išorinio saugumo sistemos, kuriose dalyvauja Armėnija, yra neefektyvios, kai kalbama apie mūsų saugumo ir Armėnijos nacionalinių interesų apsaugą“, – sakė jis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Dabar vėl žviegs, kad turkai juos skerdžia, vel išgalvos kažkokį genocidą.....bjauresni melagiai net už žydus. Ir vel bus Putinas kaltas ...

Jonas

Jonas portretas
pastebėjimas, teisingai vertini situaciją. Dar prieš įsiveržimą, į Armėniją jau buvo atvykę javininkai. tiek javininkai, tiek turkininkai, yra natoininkai. turkininkai remia azerus nuo senų laikų. ir jie vienos religijos, todėl broliai. O anie "svetimi". Išvada - surežisuotas dalykas siekian diskrediduoti R., ką šiandien išgirdom atviru tekstu. O po to paisųlius saldainių įtvirtinti javinikų įtaką arm ė nijoje. Eiliniai žmogeliai, deja, nerūpi nei vienos pusės, ir juo labiau trečių šalių, viršunėlėms.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> ai Ajajai, parsidavė už pluoštą dolerių, tai dabar azerai ir išskers armėnus, o juk už azerų turkai ir žinoma jankių leidimas pradėti skerdynes. Parsidavėt- ginkitės patys....amerikė jums padės :)))
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių