„Wizz Air“ skrydžių saugumo sumetimais laikinai nutraukia reisus į Moldovą

Vengrijos pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ dėl skrydžių saugumo rizikos neribotam laikui stabdo reisus į Ukrainai kaimyninę Moldovą, skelbia Rumunijos žiniasklaida, remdamasi aviakompanijos pranešimu spaudai.

„Keleivių ir įgulų saugumas išlieka svarbiausiu „Wizz Air“ prioritetu, todėl dėl pastarojo meto įvykių Moldovoje bei didelio, bet ne neišvengiamo pavojaus šios šalies oro erdvėje „Wizz Air“ priėmė sunkų, tačiau atsakingą sprendimą sustabdyti visus skrydžius į Kišiniovą“, – Vengrijos aviakompanijos pranešimą cituoja portalai news.ro ir romania-insider.com.

Skelbiama, jog skrydžius į Moldovą „Wizz Air“ sustabdys nuo kovo 14 dienos, o bendrovės klientai, kurie bilietus užsisakė tiesiogiai per wizzair.com arba aviakompanijos mobiliąją programėlę, bus informuoti apie tai elektroniniu paštu ir galės pasirinkti kitą bilietą, atgauti visą sumokėtą bilietų kainą arba gauti 120 proc. jos kaip kreditą būsimiems užsakymams.

Aviakompanija taip pat pranešė, kad Moldovos keleiviams bus siūlomi papildomi reisai iš Rumunijos Jasų oro uosto, esančio už 160 kilometrų nuo Kišiniovo.

Pernai spalį „Wizz Air“ paskelbė laikinai uždaranti savo bazę Kišiniovo oro uoste ir retinanti skrydžius į Moldovos sostinę ar iš jos.

„Wizz Air“ skraidina per 600 krypčių Europoje ir už jos ribų, turi savo lėktuvų bazes daugiau kaip 15 oro uostų įvairiose šalyse.NAUJAUSI KOMENTARAI

tik

tik portretas
juk moldavija ribojasi su ukraina reiskia kad haholai yra pavoingi o tikri ukrainieciai nuo ju paciu zusta ir nesupranta kad tie rusuniformom 1 zodziu pragaras is 2 pusiu ===
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių