Izraelio karo lėktuvai ir artilerija smogė Rafai

Šeštadienį Izraelio karo lėktuvai ir artilerija smogė Rafai, vyriausybei atmetus aukščiausiojo JT teismo nurodymą sustabdyti karinį puolimą Gazos Ruožo pietuose.

Tuo pat metu toliau buvo buvo dedamos tarptautinės pastangos, kuriomis siekiama užtikrinti ugnies nutraukimą kare, kurį sukėlė precedento neturintis palestiniečių kovotojų grupės „Hamas“ spalio 7 d. išpuolis prieš Izraelį.

Izraelio pareigūnas sakė, kad vyriausybė artimiausiomis dienomis turi „ketinimą“ iš naujo pradėti įstrigusias derybas.

Pietų Afrikos iškeltoje byloje, kurioje teigiama, kad Izraelio karinė operacija prilygsta „genocidui“, Tarptautinis Teisingumo Teismas nurodė Izraeliui sustabdyti savo puolimą Rafoje ir pareikalavo paleisti įkaitus bei „nekliudyti teikti“ humanitarinę pagalbą Gazos ruože.

Hagoje įsikūręs TTT, kurio įsakymai yra teisiškai įpareigojantys, bet neturi tiesioginių vykdymo mechanizmų, taip pat nurodė Izraeliui palikti atvirą Rafo sienos kirtimo punktą tarp Egipto ir Gazos, po to, kai anksčiau šį mėnesį Izraelis užgrobė palestiniečių pusę.

Izraelis nerodo jokių požymių, kad ruošiasi pakeisti požiūrį į savo veiksmus Rafoje, tvirtindamas, kad teismas suklydo vertindamas situaciją.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Sulauks Izraelio ydai naujo holokausto, oi sulauks. Ir skirtingai nuo pirmojo, man jų nebus gaila.

Romai, durniau

Romai, durniau portretas
Zydiaros i savus Kremliuje nesaudys.

ai

ai portretas
kad kremliuj vieni zydai...
VISI KOMENTARAI 23

Galerijos

Daugiau straipsnių