Kraupus įvykis: šuo sudraskė naujagimį

Anonimas

Anonimas portretas
Danute besmegene tu bliat . 12dienu kudikis pats kaltas kad suo ji sudraske. Matos kad nei smegenu nei vaiku neturi

Danutė

Danutė portretas
Vaikas kaltas

Danutė

Danutė portretas
Vaikas kaltas! Suzverejo vaikų mylėtojai! Tik vaikas kaltas, ne daugiau! Tikriausiai šunelis buvo ne maitinamas kad vaiką suvalge, varksas šunelis, mažiau tokių vaikų

Danutė

Danutė portretas
Vaikas pats kaltas, matyt pats zviege klyke kaip apuokas ir gulėjo kaip genys, pas mus kaime taip nebūdavo tevai liepdavo ganyti karves ir arklius, tokį vaiką mūsų laikais būtų į karvių tvartą uždarė, neiškelkit jus tu vaiku taip, ale šuo kaltas? Šuo yra šuniukas kuris išsigando mažo cypencio vaikgalvio ir bandė apsiginti, šioje situacijoje yra kaltas vaikas ir ne daugiau

Emma

Emma portretas
Šunelių mylėtojai, aš irgi juos dėvinau, jie gi pats nuostabiausias dėvo sukurimas. Ir net kodėl gi jam ne miegot kartu su vaiku lovoje??? Aš taip galvojau... iki tol kol buvau apkandžiota šuns, kuriuo be galo mylėjau. Praėjo daug metų ir iki šiol nesuprantu kodėl. Darytos 3 operacijos. Kraujo perpilinijimai. Ačiū donorams. Sukandžiojo galvą, pečius, rankas, sudraskė šonus. Nors ir patinka, bet begalo jais nepasitikiu. Būkit atsargūs ir saugokit vaikus. Aš tik dėkoju Dievui kad tai nebuvo veidas...

Daiva

Daiva portretas
Man niekada nepatiko kai žmonės šunis vedasi į renginius ,šventes.Reikia suprasti jam jis draugas o man šuo.Niejada negali žinoti kas jam gali šauti į galvą.Visada stengiuos nesiartinti.Bet ir jaučiuos nesaugiai.

Normali

Normali portretas
Perskaičiau visus komentarus, džiugu, kad dar yra normalių žmonių. Šunį ginantys, o kūdikį kaltinantys turi psichijos problemų. Taip senai galvojau, jie nemyli žmonių!

Anonimas

Anonimas portretas
Ce jus vargsu suneli lakot o kad naujagimi sugraske tai dzin vistiek vargsas

123

123 portretas
Vargšas šunelis tik gynėsi nuo sužvėrėjusiuo kūdikio.

Irena

Irena portretas
Oi, kaip kraupu! Nespausdinkite tokių baisybių iš viso svieto, čia ir savų pakanka. Geriau apie gyvates. Ar daug šiemet? Kiek kas met būna įkirstų.

antisuo

antisuo portretas
sunu myletojus-viesai nuplakti...

ALGIS

ALGIS portretas
Lietuvoje tokiam šuniui medalį užkabintų

Anonimas

Anonimas portretas
Pasmirde ir nuzmogeja dvikojai padarai kalti, o ne suo. Nerasinekit nesamoniu zurnaliugos, nekirsinkit ir taip nukvailejusios, nuzmogejusios tautos.

Zuikis

Zuikis portretas
Laikykit laikykit po kelis šunis gal kokiam pautus nukąs kai miegosit tik daugiau to šūdo tyskit į namus juk esat puskvailiai gamtos padarus nuo žmogystų neskiriat Sėkmės likt be pautienės ar papienės Gaila tik vaikų kad turi bepročius tėvus...

Hmm

Hmm portretas
Nuotrauka tai ne auksinio retriverio, nors spaudoje rašo kad auksinis retriverio

L

L portretas
Pabaisa cia ne suo, galima laikyt tik mazus suniukus kurie nekelia gresmes, o cia didelis pabaisa.

Žmogysta

Žmogysta portretas
Baikit vieną kartą su tais šunimis.Nušunėjo pasaulis.Taip atrodo,kad patys ir protu,ir elgesiu susivienodino su šunimis.Reikia įstatymų,kad baigtųsi tas šunėjimas.

Med.

Med. portretas
Štai koks žmogaus draugas.Žmonės sugyvulėjo,apskritai, kaip galima prileisti ir būti viename kambaryje naujagimiui ir gyvūnui.

Romas

Romas portretas
Prasmirdę šunys ir jų šeimininkai.

Anonimas

Anonimas portretas
Baisus jausmas-pavydas. Suo uzpavydejo, sita reikia zinoti

Kate

Kate portretas
Nuorrauka suns ikelta,kaip pabaisos. O pries keliant ir parodant suni monstra,perzvelkit angliska spauda , vertetu ir straipsni perskaityti.. .

...

... portretas
@Danutė, pas jus smegenyse nors vienas vingis yra, ar ten tik šeip, muiliukas, kad nekliuksėtų? 12 dienų naujagimis šunį užpult galėjo? Nebesvaikit, gerai? Tokio amžiaus vaikai tik valgo ir miega, o ne šunis tampo...

Danutė

Danutė portretas
Sunelis nekaltas, matyt pats vaikas puolė, šunelį reikia įsigyti kitiems šeimininkams o su vaiku nieko nebepadarysi, tegul nauja pasidaro, varksas šunelis, gerai kad apsigynė nuo vaiko

Audrone

Audrone portretas
Jahovistai, snukius uzdarykit nevapeje apie vaikus. Ne paslaptis, kad dauguma jusu yra ir pedofilai, o kita dalis - turto prievartautojai, vagys. Taigi, nebus nei berniuko, nei mergaites. Sesit uz grotu arba busit uzmusinejami. Padlu ant zemes nereikia.

Anonimas

Anonimas portretas
Dar reikia pažiūrėt, kas vyksta jo musulmonų šalyse, kaip vaikui palieka žaisti su gyvate.

Nu jo

Nu jo portretas
Protingas mokosi is svetimu klaidu, o durnius ir is savu nepasimoko. Tuom viskas ir pasakyta poniutei, ejusiai pomidoru.... ko dabar verkslent?

Jau

Jau portretas
neturi Kauno diena apie ką rašyti. Dar parašykit apie viso pasaulio šunų (kačių, papūgu etc.)keliamas baisybes. Ryškiai rašinys užsakytas, kas gali paneigti, kad ne daugintojų giminaitis ar draugas.

Viltis

Viltis portretas
Prasidėjo -- nužmogėjom ' varkšai gyvūai... Sugalvonjo -- gyvūna nori paversti nemokama aukle- rezultatas!!! Specialiai rašomos tos rašliavos - supykinti žmones, o visi tik jau užgalvű syveriasi.....Mygdykim -- žmogžudžius , o mes dar ir maitinam iš savo kišenės....

cirkas

cirkas portretas
Vargšas šuniūūūūūkas! Tikriausiai naujagimis užpuolė šunį! Mano šuo tai nikaaaanda!

Kauno diena

Kauno diena portretas
Gerai, kad ne Bangladesas today. A jau rasyt neturit apie ka Kaune.

#

# portretas
Koks šeimininkas toks ir šuo...

D.Z.

D.Z. portretas
To Išvada, pasigydyk tu. 12 dienų kūdikis išbadys šuniui akis, nukąs nosį??? A tu bent biski smegenų turi???? Kluika.

R

R portretas
Ar anglus liecia lietuviu problemos? Apie ka straipsnis?

išvada

išvada portretas
Bus tų vaikų. Svarbu kad vargšas šunelis nenukentėjo nuo to agresyvaus vaikio, kuris norėjo išdurti jam akis ir nukąsti nosį. Nepasisekė parazitui...

vos sirdis

vos sirdis portretas
nesustojo,galvojau kad pas mus ,aciu Dievui ne,bet ?

Nepatogus

Nepatogus portretas
Durnas klausimas visada iškyla neprašomas.Galima pagalvoti,kad niekas čia nesupranta, kas čia kaltas! Ogi kalti patys tie, kurie yra be jokios atsakomybės už šunis ir vaikus, nes jie paliekami be jokios priežiūros,iškrenta pro langus,skęsta tvenkiniuose,imetami į šulinius,vat čia tikrai reikia staugti ne prieš judėjimą už gyvūnus,bet prieš žmonės beprotfilius!!! Nors tai įvyko ir ne Lietuvoj!!!

Palangos pajuris.

Palangos pajuris. portretas
Siandiena,vakare,kas antras su sunimi.

ir vel kyla klausimas

ir vel kyla klausimas portretas
kur zoofilai ??? Kodel nesirikiuoja prie zuvusio vaiko namu ir nestaugia - suo nekaltas !!!! Kas apgins suniuka ???? Kur ziuri valdzios vyrai ???

Anonimas

Anonimas portretas
Šunys kaip ir nepilnamečiai nusikaltėliai yra tame pačiame lygmenyje ir saugomi valstybės,žmogus yra niekalas,tik priedas mokesčių mokėjimui ir balsavimui,kad išrinkti naujų kraštutinių fanatikų.

Anonimas

Anonimas portretas
Kas tas vaikas. Pasidarys kita, bet vot sunelis - brangus dalykas. Brangesnis ir uz vaika. Baudziauninkai, kodel jus tokie durni, kad negalit suprasti demokratiniu Europos vertybiu?

ane

ane portretas
cia is tu kur buvo isitike kad suniukas nieko nedaro...

Skaudu

Skaudu portretas
Bet tokie įvykiai turėtų būti gera pamoka ''šiuniukų'' mylėtojams, bet, deja - nėra...

Nepergyvenkit

Nepergyvenkit portretas
Nieko tokio, čia juk anglijoi, čia musų šunofilų neliečia, musų nulayžytarūriai šunys juk nemoka lot angliškai. Taigi bacilų laižytojai- miegokit ramiai.

Anonimas

Anonimas portretas
Nušauti šunį ir jo šeimininkus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių