Moteris, apgynusi Mariupolį (specialiai „Kauno dienai“ iš Ukrainos)

Kas Kas apgyne

Kas Kas apgyne portretas
Nu kiek video peržiurejau nemačiau as Marike ukro#savanoriu. Kai Banderos vietinius mentus šturmavo mačiau. Kai banderos gatvese žmones šaude mačiau, gegužes 9. Na ir kas be ko Gradus atsimenu. O tai kad kremlius nedave komandos pasiimti Marika jo buvo. Tai kad Marija nikuja neišgelbejo, tegul oligarhui Achmetovui rankas bučioja.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Nepasisekė Putino banditams su Mariupoliu. Mariupolis ir dabar Putinui kaip rakštis minkštoje vietoje.

Anonimas

Anonimas portretas
Kaunietei. Kad kažkaip to Janukovičiaus turtų kaip ir nerasta, kaip ir velionio serbo Miloševičiaus. O Porošenkos saldainių -pilnos Lietuvos parduotuvės. Šiais interneto laikais labai lengva bet ką apšmeižti, kad vagi milijardais ,tempi viską į užsienį ir visiškai nebūtina turėti tam įrodymų, vis vien kvaila minia patikės.

kauniete

kauniete portretas
..Cha! visokio marazmo prirashyta..Taciau ,kuomet lietuviai latviai ,estai [ir neturedami nei savo kariuomenes,nei savo ginklu..] Tempe savo valstybes is SUKNISTOS tarybu imperijos-----nei vienas ukrainietis ar chocholas ,is didziules [[[[musu atzvilgiu!!]TURTINGOS Ukrainos "neatjojo" [nei ant kuino ,nei ant greblio]] pagelbeti musu mazutei lietuviu tautai…,nei vienas ukrainietis!!,, O dabar ?is kur ta " ekonomine meile" ???nuo turtingos valstybes ir zmonemis ir gamtos turtais??AR porosenko ar Janukovicius kur cia skirtumas ==itas milijonierius ir anas..

Anonimas

Anonimas portretas
Kai kokia Lietuva ar Ukraina daro perversmą ir nori būti nepriklausomi nuo rusų- ach, kaip gerai, kokie šaunuoliai, vakarai juos tuoj remia palaiko. Kai tik kokie katalonai , abchazai ar donbasai nori to paties, tik jau ne nuo rusų atsiskirti, tai tie jau yra blogi, teroristai, "vatnykai" ir okupantai ir t.t. Ne maži esam, matom puikiai, kokia yra ta vakarų demokratija ir kokia propaganda yra varoma į vienus vartus. Koks baisus pavydas tų rusų gamtos turtų ir kaip norėtųsi suplėšyti ją į smulkius gabaliukus....o jau beveik buvo pavykę prie to nusususio Gorbačiovo ir pijokėlio Jelcino. Tik dabar atsirado toks Putinas, kuris to neleidžia. Tai ir leidžia pykčio ir pavydo putas kur tik gali...

Slove Donbaso Didvyriams!

Slove Donbaso Didvyriams! portretas
kaput fasisto bandero

pirst pirst tra lia lia per visas skyles

pirst pirst tra lia lia per visas skyles portretas
xoxolu prapogandones ,,,tiesa,,, issiliejo....

Kauno diena daro

Kauno diena daro portretas
Reklama Karo nusikaltileliams

mavy

mavy portretas
Oho - kiek daug Kauno dienoje kremlinukų ganosi!

mavy

mavy portretas
Moterys dažnai būna drąsesnės už vyrus. Nes joms tėvynė tai pirmiausiai jų vaikai, kuriuos reikia ginti. Žydai protingi žmonės ir tai anksti suprato, Todėl merginos tarnauja armijoje ne tik savanorėmis. Jos privalo tarnauti. I tai daro didelį poveikį aplinkiniams arabams. Nes musulmonams didelė bėda, jei jie žūva nuo moters rankų - nepatenka į savo musulmonišką rojų su dideliu skaičiumi nekaltų arabkių.

Oho

Oho portretas
Gerai kad ne pi zę savo gelbėjo

Robis

Robis portretas
Šlovė Ukraina mirtis priešams

Vida

Vida portretas
sevarnad ze tu debilas-visazinis,jei neturi ir visai nenusimanai apie Ukraina ir kas ten vyksta,rasyk apie panas o ne apie politika

Gerai

Gerai portretas
Kad ne marijampole apgyne

geras

geras portretas
chaholu zana dark

sevarnad ze

sevarnad ze portretas
kara pradejo sokolado 'karalius' su savo neapdairiai istartais zodziais ruseliu atzvilgiu, o dabar savo gentainiu pagalba siuncia ligas i europa ,beda haholai .

Anonimas

Anonimas portretas
salo chaholams
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių