Per protesto akcijas Minske pastebėta vandens patrankų ir karinės technikos

  • Teksto dydis:

Baltarusijos opozicijos šalininkams sekmadienį pradedant eilinius protestus, šalies sostinėje pastebėta specialiosios technikos.

Naujienų agentūros „Interfax“ cituojami liudininkai pasakoja apie keliuose Minsko rajonuose ryte matytą karinę techniką, vandens patrankas ir mikroautobusus, kuriuos naudoja teisėsaugos pareigūnai. Portalo tut.by duomenimis, protestuotojai jau yra pradėję protesto akcijas kai kuriuose miesto rajonuose.

Liudininkai taip pat praneša, kad jau prasidėjo sulaikymai. Kol kas pranešama apie du sulaikytus vyrus.

Protestai jau kelis savaitgalius iš eilės rengiami kitokiu formatu. Žmonės renkasi į kolonas savo kiemuose ir gatvėse įvairiuose Minsko rajonuose.

Saugumo priemonės Baltarusijos sostinės centre yra sugriežtintos, nors ir mažesne negu anksčiau apimtimi.

Baltarusijoje jau daugiau kaip keturis mėnesius vyksta masiniai protestai dėl rugpjūčio 9-osios prezidento rinkimų, kurių laimėtoju buvo oficialiai paskelbtas Aliaksandras Lukašenka, vadovaujantis šaliai nuo 1994-ųjų. Opozicija ir Vakarų demokratijos šiuos rinkimus laiko suklastotais, o tikrąja jų laimėtoja laiko politikos naujokę Sviatlaną Cichanouskąją, kandidatavusią vietoje savo įkalinto vyro.

Protestuotojai reikalauja A. Lukašenkos atsistatydinimo, politinių kalinių paleidimo ir naujų rinkimų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kaunietis

Kaunietis portretas
As pastebejau kad nepabarste gatviu kaune

Faktas

Faktas portretas
Juk reikia Baltarusijos išdavikams atvėsinti makaules.

Batka griežčiau....nesiterliok.....

Batka griežčiau....nesiterliok..... portretas
Dar nenurimsta parazitai......geras baudas uždėtu......pasibaigtu pinigai vaikščiojimams su fašistine vėliava....
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių