Sulaikytas automobiliu į Vatikaną mėginęs įsiveržti vyras

  • Teksto dydis:

Vatikano pareigūnai pranešė, kad ketvirtadienio vakarą policija sulaikė vyrą, kuris automobiliu bandė prasibrauti pro patekimo į Šventojo Sosto teritoriją vartus po to, kai negavo leidimo įvažiuoti.

Po medicininės apžiūros gydytojai padarė išvadą, kad jis serga psichikos liga.

Incidentas įvyko po 20 val. vietos (21 val. Lietuvos) laiku, kai vyras privažiavo prie vieno iš patekimo į Vatikaną punktų.

Kai ten patruliavusi Šveicarijos gvardija jo neįleido, nes jis neturėjo leidimo, vyras grįžo vairuodamas dideliu greičiu ir pervažiavo du patikros punktus, sakoma pareiškime.

Vatikano žandarmerijos pajėgų narys šūviu pradūrė vieną padangą, bet automobilis važiavo toliau. Pareigūnai paskelbė pavojaus signalą, o visos kitos prieigos į teritoriją buvo uždarytos.

Kai automobilis galiausiai sustojo, vairuotojas savo noru išlipo ir buvo sulaikytas, sakoma pareiškime. Jam buvo atlikta medicininė apžiūra, kurios metu nustatyta, kad sulaikytasis serga sunkia psichofizine liga.

Pareiškime priduriama, kad kol vyksta tyrimas, vyras, kurio tapatybė neskelbiama, sulaikytas Vatikane.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių