Tėvai šokiruoti: jaunuoliai, pasitelkę dirbtinį intelektą, kuria nuogų mergaičių nuotraukas

  • Teksto dydis:

Almendralejo mieste pietų Ispanijoje dirbtinio intelekto (DI) sukurti nuogų vietinių mergaičių vaizdai pasklido socialiniuose tinkluose be jų žinios, skelbia BBC.

Nuotraukos buvo sukurtos naudojant visiškai apsirengusių merginų fotografijas. Tada jos buvo apdorotos programa, kuri sukuria įsivaizduojamą nuogo žmogaus atvaizdą.

Daugiau nei 20 mergaičių, kurių amžius nuo vienuolikos iki septyniolikos metų, tapo programos aukomis.

„Vieną dieną mano dukra grįžusi iš mokyklos pasakė, kad plinta nuotraukos, kuriose ji vaizduojama apnuoginta krūtine“, – pasakojo 14-metės mama María Blanco Rayo.

28 nukentėjusių mergaičių tėvai mieste subūrė paramos grupę.

Anot policijos, mažiausiai vienuolika vietinių berniukų yra susiję su vaizdų kūrimu arba jų platinimu per „WhatsApp“ ir „Telegram“ programėles.

DI sukurtų nuotraukų daroma įtaka mergaitėms skiriasi. M. Blanco Rayo teigė, kad jos dukra laikosi gerai, tačiau kai kurios merginos net neišeina iš namų.

Įtariamieji šioje byloje yra dvylikos keturiolikos metų amžiaus. Ispanijos įstatymai konkrečiai neapima seksualinio pobūdžio DI sukurtų vaizdų, kai jame dalyvauja suaugusieji, tačiau tokios medžiagos kūrimas naudojant nepilnamečius galėtų būti laikomas vaikų pornografija.

Kitas galimas kaltinimas – privatumo įstatymų pažeidimas. Ispanijoje nepilnamečiams baudžiamieji kaltinimai pateikiami nuo keturiolikos metų amžiaus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Programos LT

Programos LT portretas
Filmuoja slapta kamera apsirengusia moteri, bet rodo nuoga visiems prisijungusiems, transliuoja tiesiogiai i interneta. Gaujos.Kur ziuri ir ka mato saugumas?

Ar tikrai čia daug tragedijos?

Ar tikrai čia daug tragedijos? portretas
Po Lietuvos naujienų šito straipsnio pavadinimas skamba juokingai. Ir dar norit pasakyti, kad mergaičių tėčiai taip pat šokiruoti? Labai abejoju, kad jie patys paauglystėje buvo išmintingesni.

Anonimas

Anonimas portretas
Per TV rode ir aiskino kad ziureti i bobu papus yra sveika, pagydo nuo ligu ir pajaunina keliais metais. Reikia reikalauti kad per TV vakarais nors pusei valandos rodytu nuogus bobu papus .
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių