V. Zelenskis: įžvalgiausios Rusijos žiurkės pradeda migruoti iš Krymo

Didelėje Ukrainos dalyje trečiadienio naktį buvo paskelbtas oro pavojus, keliose srityse veikė oro gynybos sistemos, pranešė pareigūnai.

Kyjivo srities karinė administracija per „Telegram“ pranešė, kad buvo paskelbtas dronų atakos pavojus, veikė oro gynybos sistemos. Gyventojai buvo raginami nefilmuoti ir nefotografuoti sistemų darbo ir neskelbti šių vaizdų internete.

Pavojus taip pat paskelbtas Černihivo, Sumų, Žytomyro, Poltavos, Čerkasų, Rivnės, Chmelnyckio, Ternopilio, Kirovohrado, Dnipropetrovsko, Zaporižios, Donecko srityse.

Apie oro gynybos sistemų darbą buvo pranešta iš Žytomyro srities. Chmelnyckio srities administracija pranešė apie sprogimą, oro gynybos sistemų darbą.

Iki 4–5 val. ryto visose srityse, išskyrus Sumų, oro pavojus buvo atšauktas.

Visi kartu ginsime ir savo ateitį, ir savo orumą, ir savo laisvę, ir savo istoriją.

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis vakariniame vaizdo kreipimesi teigė, kad Ukraina laimės didvyrišką mūšį dėl Donbaso, konfrontaciją pietuose ir Krymo grąžinimą.

Anot prezidento, Ukraina pradėjo minėti pirmųjų pergalingų mūšių pilno masto kare – kovų šiaurės Ukrainoje, po kurių pabėgo Rusijos okupantai, – metines. 

V. Zelenskis sakė, kad iš pusiasalio jau prasidėjo „pačių įžvalgiausių teroristinės valstybės žiurkių“ migracija.

„Mūsų pasitikėjimas Ukrainos pergale, mūsų valstybės laisvos ateities vizija, ukrainiečių didvyriškumas, apstulbinęs pasaulį. Visa tai gimė ten – Ukrainos šiaurėje, Ukrainos rytuose, Ukrainos pietuose – didvyrių miestuose. Miestuose didvyriuose, kurių charakteris nė akimirkai nepasidavė okupantui, net kai okupantas atėjo į jų namus. Kartu mes grąžinsime Ukrainą atgal. Visi kartu ginsime ir savo ateitį, ir savo orumą, ir savo laisvę, ir savo istoriją“, – sakė prezidentas.


Šiame straipsnyje: karas UkrainojeVolodymyras Zelenskisdronų ataka

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių