Valdančioji Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partija šeštadienį apsisprendė dėl kandidatų dviejose apygardose, kur lapkritį vyks papildomi rinkimai į Seimą.
Kaip BNS sakė vienas iš partijos vadovų, parlamentaras Jurgis Razma, partijos taryba Vilniaus-Šalčininkų vienmandatėje rinkimų apygardoje nusprendė iškelti Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos direktoriaus 47 metų Vidmanto Žiliaus kandidatūrą.
Varžytis Šilalės-Šilutės vienmandatėje rinkimų apygardoje TS-LKD deleguoja Šilalės vicemerą 38 metų Joną Gudauską.
Pakartotiniai rinkimai lapkričio 15 dieną bus rengiami, nes minėtose apygardose išrinkti Seimo nariai Valdemaras Tomaševskis ir Zigmantas Balčytis laimėjo rinkimus į Europos Parlamentą.
Jau žinomi ir kai kurie kiti politikai, ketinantys siekti parlamentaro mandato minėtose apygardose.
Lietuvos lenkų rinkimų akcijai Vilniaus-Šalčininkų apygardoje atstovaus Šalčininkų rajono meras Leonardas Talmontas.
Socialdemokratai šioje apygardoje iškėlė Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Vilniaus miesto skyriaus pirmininko Dariaus Skusevičiaus kandidatūrą, o Šilalės-Šilutės vienmandatėje rinkimų apygardoje į Seimą patekti sieks Valstybės tarnybos departamento direktorius O.Šarmavičius
Partija „Tvarka ir teisingumas“ į dvi laisvas Seimo narių vietas ketina kelti savo skyrių pirmininkų - Janinos Šimkuvienės ir Remigijaus Žemaitaičio - kandidatūras.
Kandidatų pareiškinių dokumentų įteikimas Vyriausiajai rinkimų komisijai pradedamas rugsėjo 11 d. ir baigiamas spalio 12 d.
Naujausi komentarai