Anglijos FA taurė: „Tottenham Hotspur“ vargs atsakomajame mače

Šeštadienį sužaista dešimt Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės ketvirtojo etapo rungtynių. Londono „Chelsea“ po atkaklios kovos svečiuose 2:1 pranoko antrajame divizione žaidžiantį „Hull City“.

„Mėlyniesiems“ įvarčius pelnė Michy Batshuayi (6 min.) ir Fikayo Tomori (64 min.), o „tigrų“ viltis 78-ąją minutę buvo atgaivinęs lenkas Kamilas Grosickis.

Tuo tarpu kitas Londono klubas „Tottenham Hotspur“ tik lygiosiomis 1:1 svečiuose sužaidė su „Southampton“ futbolininkais ir bus priverstas dar sykį žaisti namuose.

„Spurs“ po 58-ąją minutę Son Heung-Mino įmušto įvarčio pirmavo, bet 86-ąją minutę visas svečių iš sostinės viltis nubraukė marokietis Sofiane Boufalas.

Solidžiai šiemet rungtyniaujantis „Leicester City“ į kitą etapą prasibrovę svečiuose 1:0 pranokęs antrojo diviziono „Brentford“. Pergalingą įvartį 4-ąją minutę įmušė Kelechi Iheanacho.