„Atlantas“ įveikė Latvijos čempionato bronzos medalininkus

2016-01-15 17:20
"Atlanto" klubo nuotr.

Uostamiesčio „Atlanto“ futbolininkai sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes. Klaipėdiečių varžovais buvo kaimynai iš Latvijos – Ventspilio „Ventspils“ futbolininkai.

Dviejų savo šalyse 2015-aisiais bronzos medalius iškovojusių komandų susitikimą laimėjo klaipėdiečiai – 3:0. Visi įvarčiai krito antroje varžybų pusėje: 46-ąją min. kamuolį į tuščius vartus pasiuntė Darijus Šulnis, 58-ąją ir 64-ąją min. taiklus buvo Skirmantas Rakauskas.

Pirmąjį kėlinį abi ekipos žaidė pajėgiausių sudėčių. Rungtynių eiga nedžiugino žiūrovų nei pavojingais momentais, nei įvarčiais – 0:0.

Po pertraukos aikštėje pas abi komandas pasirodė visai kiti žaidėjai. Akivaizdžiai jaunesni latviai suklydo jau pirmąją antrojo kėlinio minutę. D.Šulniui liko pasiųsti kamuolį į tuščius vartus. Tvirtai iniciatyvą turėję lietuviai teritorinę persvarą pavertė dviem įvarčiais, kuriuos pelnė S.Rakauskas.

Pasiekę tris įvarčius, klaipėdiečiai sumažino tempą. Turėję dar keletą progų pasižymėti, daugiau nė karto nesugebėjo nuginkluoti svečių vartininko.

Sausio 19 d. klaipėdiečiai Marijampolėje išmėgins jėgas su Lenkijos aukščiausioje lygoje kovojančia Lenčno „Gornik“ vienuolike.