Čempionų triumfas Vilniuje: „Sūduva“ įspūdingu smūgiu nugalėjo „Riterius“

Vilniaus „Riterių“ naujasis treneris Janušas Niedviedzas prie komandos vairo debiutavo keistai ir nesėkmingai – sostinės klubas namuose 1:2 krito prieš šalies čempionus Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkus.

J. Niedviedzas dar nebuvo registruotas kaip „Riterių“ treneris, tačiau nurodymus savo naujiesiems auklėtiniams dalino iš tribūnos.

Dėl traumų ir net keturių praėjusiose rungtynėse gautų raudonų kortelių marijampoliečių sudėtis buvo gerokai aptrupėjusi, tačiau tai nesutrukdė nugalėti A lygos autsaiderių.

Vilniečiai buvo išsiveržę į priekį, kai 27-ąją minutę Donatas Kazlauskas realizavo 11 metrų baudinį.

Dar iki pertraukos rezultatą išlygino Josipas Taidičius, kuris galva nukreipė kamuolį į tinklą po kampinio.

Tas pats J. Tadičius ir išplėšė pergalę svečiams. Kroatas 88-ąją minutę po perdavimo iš krašto įspūdingai smūgiavo žirklėmis bei pasileido švęsti su komandos draugais.

„Sūduva“ Lietuvos čempionate su 29 taškais užima pirmąją vietą ir trimis lenkia Vilniaus „Žalgirį“.

„Riteriai“ turi 5 taškus ir žengia paskutiniai.