D. Matulevičius įmušė įvartį, o jo klubas pateko į Rumunijos lygos taurės finalą

2015-03-10 20:11
Deividas Matulevičius
Deividas Matulevičius / AFP nuotr.

Antradienį atsakomosiose debiutinio 2014-2015 metų Rumunijos futbolo lygos taurės turnyro pusfinalio rungtynėse Deivydo Matulevičiaus Tirgu Žiu "Pandurii" klubas svečiuose 3:1 (0:0) antrąsyk nugalėjo Bukarešto "Dinamo" vienuolikę ir tapo pirmuoju finalininku.

34-ą minutę vietoj Mihai'aus Romano aikštėje pasirodęs lietuvis 65 min. tiksliai realizavo 11 metrų baudinį ir įmušė pirmąjį susitikimo įvartį, o 69-ą minutę buvo įspėtas.

Dar po įvartį nugalėtojams pelnė Marianas Pleašca (71 min.) bei Mihai'us Radutas (89 min.), o šeimininkų gretose įvarčiu pasižymėjo Gheorghe Grozavas (84 min.).

Pirmąjį susitikimą savo aikštėje "Pandurii" futbolininkai laimėjo 2:1 (1:0).

Tirgu Žiu komandos varžovė finale paaiškės trečiadienį Džurdžu mieste, kur vietos "Astra" ekipa bandys atsirevanšuoti už nesėkmę 0:3 svečiuose šalies čempionei vartininko Giedriaus Arlauskio Bukarešto "Steaua" vienuolikei.