Europos lyga: „Athletic“ palaužė Izraelio komandą

2012-11-29 16:31
Europos lyga: „Athletic“ palaužė Izraelio komandą / Scanpix nuotr.

Trečiadienio vakarą įvyko nukeltos priešpaskutinio UEFA Europos lygos grupių etapo turo, I grupės rungtynės tarp Kiryato „Ironi Shmona“ ir „Athletic Bilbao“ ekipų. Mače pergalę šventė svečiai iš Ispanijos.

Rungtynėse milžinišką persvarą turėjo „Athletic“ klubas. Nuo pat pirmų mačo minučių, jie kontroliavo kamuolį ir vėliau pradėjo „bombarduoti“ Danny Amoso saugomus vartus.

Galų gale 34 minutę po Gaizkos Torquero perdavimo, baskų ataka buvo užbaigta ramiu ir tiksliu Fernando Llorente smūgiu, po kurio svečiai išsiveržė į priekį.

Antrajame kėlinyje „Shmona“ ir toliau niekaip negalėjo pralaužti varžovų gynybos – jie žaidė kontratakomis, bet visgi kartkartėmis sugebėdavo išspausti smūgį.

O štai „Athletic“ laikė vadžias savo rankose ir 76 minutę rungtynėse padėjo tašką – G.Torquero smūgis rikošetu įskriejo į Izraelio ekipos vartus ir rezultatas padvigubėjo. Mačas taip ir pasibaigė – Ispanijos klubo pergale 0-2.

„Ironi Shmona“ 0 – 2 „Athletic“
34‘ [0 – 1] Fernando Llorente
76‘ [0 – 2] Gaizka Torquero