Futsal taurės ketvirtfinalyje – „Kauno Žalgirio“ dvikova su Jonavos „Vikingais“

Lietuvos futsal taurės turnyre buvo ištraukti ketvirtfinalio etapo burtai, kurie lėmė, kad „Kauno Žalgirio“ futsal ekipa namuose stos į kovą su pernai taurę iškovojusiais Jonavos „Vikingais“. Vasario 1 d., 20 val., Kauno sporto halėje šios dvi Lietuvos čempionato lyderės susirungs dėl patekimo į taurės pusfinalį.

„Kauno Žalgirio“ ir Jonavos „Vikingų“ salės futbolininkai taurės ketvirtfinalio etape susitinka jau antrus metus iš eilės. Pernai ketvirtfinalio rungtynėse sėkmė nusišypsojo namuose žaidusiems „Vikingams“ – tąkart rezultatu 3:2 jonaviečiai iškovojo pergalę ir išstūmė žalgiriečius iš kovos dėl trofėjaus.

Pasak „Kauno Žalgirio“ žaidėjo Luko Sipavičiaus, komanda ateinančių rungtynių metu tikisi atkaklios ir kietos kovos. „Faktas, kad pernai šiame etape komanda pralaimėjo prieš jonaviečius, suteikia daugiau motyvacijos siekti pergalės ir susigrąžinti taurę“, – kalbėjo komandos žaidėjas.

Šiuo metu komandos fizinė forma yra gera, komandoje puikiai įsilieja naujokai, tačiau, pasak L. Sipavičiaus, kiekvienose rungtynėse pasimato taisytinų dalykų, ties kuriais futbolininkai dirba treniruočių metu, kad būtų geriau pasiruošę ateinančiam atkrintamųjų etapui ir šioms taurės rungtynėms.

„Rungtynėms ruošiamės įprastai, žinome, kaip žaidžia varžovai. Svarbiausia išlaikyti koncentraciją visų rungtynių metu, nes kovoje dėl taurės, kai žaidžiama iš vienų rungtynių, klaidos gali labai brangiai kainuoti“, – apie pasiruošimą rungtynėms pasakojo futbolininkas.

L. Sipavičius į „Kauno Žalgirio“ komandos gretas įsiliejo pernai metų rugpjūtį. Iki tol futbolininkas žaidė Jonavos „Vikingų“ komandoje ir kartu su ja pernai įveikė žalgiriečius kovoje dėl taurės.

Tačiau šį kartą, savo jėgas ir pagalbą skirdamas „Kauno Žalgirio“ žaidėjams, L. Sipavičius sako, kad prieš buvusią komandą visada yra smagu žaisti ir tai suteikia papildomos motyvacijos siekti pergalės. Futbolininkas teigia, kad kol buvo „Vikingų“ komandos dalimi, rungtynės prieš „Kauno Žalgirį“ visada būdavo principinės.

„Neabejoju, kad šios rungtynės ne išimtis ir „Vikingai“ joms ruošiasi su dviguba motyvacija, o aikštėje jie pasiūlys labai kietą žaidimą. Rungtynės su „Vikingais“ visada būna kovingos ir emocingos, bet mes turime individualiai stiprius žaidėjus, gerą fizinį pasiruošimą ir gebame išlaikyti intensyvumą rungtynių metu“, – svarstė žalgirietis.

Ketvirtfinalio rungtynes „Kauno Žalgirio“ salės futbolo komanda žais Kauno sporto halėje. Čia futbolo aistruolių lauks „Žalgirio“ talismanas Žalgirinis, savo pasirodymus surengs Kauno „Žalgirio“ šokėjos, o žiūrovai į rungtynes pateks nemokamai.

„Visada smagu tokias rungtynes žaisti namų aikštėje. Su „Vikingais“ Kauno sporto halėje žaisime pirmą kartą, todėl savų sirgalių palaikymas gali tapti pranašumu. Tikimės gausaus žiūrovų palaikymo šiose svarbiose rungtynėse!“ – sakė L. Sipavičius.



NAUJAUSI KOMENTARAI

vip

vip portretas
daugeliniai butkeviciniai vikingai

Anonimas

Anonimas portretas
vikingai,kaip gauna i kudlas,taip gauna,nors ir pijoku treneriu pasisamde,nors ir sales vadovai juos cackina.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių