Graikijos ekipa išplėšė pergalę prieš Dramblio Kaulo Krantą ir žais aštuntfinalyje

2014-06-24 22:20

Pasaulio futbolo čempionato C grupėje Graikijos rinktinė pačioje mačo pabaigoje 2:1 (1:0) išplėšė pergalę prieš Dramblio Kaulo Kranto ekipą. Graikai grupėje surinko keturis taškus, užėmė antrąją vietą ir iškopė į aštuntfinalį. Afrikiečiai liko treti ir keliaus namo.

Rungtynes aktyviau pradėjo Dramblio Kaulo Kranto futbolininkai. Tačiau graikai nuo jų atakų sėkmingai gynėsi, o 33-ąją minutę galėjo išsiveržti į priekį. Afrikiečius nuo įvarčio po tolimo gynėjo Jose Cholevo smūgio išgelbėjo skersinis.

Kėlinio pabaigoje Dramblio Kaulo Kranto komanda šiurkščiai suklydo aikštės viduryje, graikai surengė staigią kontrataką, kurią taikliu smūgiu baigė Andreas Samaris. Jis - pirmasis Graikijos rinktinės futbolininkas, įmušęs įvartį šiame pasaulio čempionate. Komandos išėjo ilsėtis europiečiams pirmaujant 1:0.

Antrojo kėlinio viduryje netoli tikslo buvo graikas Georgios Karagounis - jo iš toli spirtas kamuolys sudrebino vartų skersinį.

74 min. Dramblio Kaulo Kranto ekipai pavyko išlyginti rezultatą. Po Gervinho perdavimo pasižymėjo Wilfriedas Bony - 1:1

Atrodė, kad dvikova baigsis lygiosiomis ir į aštuntfinalį pirmą kartą istorijoje keliaus Dramblio Kaulo Kranto rinktinė. Deja, afrikiečių svajonei nebuvo lemta išsipildyti. Jau per arbitro pridėtą laiką Georgios Samaras griuvo baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Jį realizavo pats G.Samaras ir išplėšė Graikijai kelialapį į aštuntfinalį - 2:1. Jame graikai susitiks su Kosta Rikos futbolininkais.

Komandų starto sudėtys:

Graikija: Orestis Karnezis, Vasilios Torosidis, Konstantinos Manolas, Jose Cholevas, Sokratis Papastathopoulos, Lazaros Christodoulopoulos, Panagiotis Kone, Georgios Karagounis, Ioannis Maniatis, Georgios Samaras, Dimitrios Salpingidis.

Dramblio Kaulo Krantas: Boubacar Barry Copa, Serge Aurier, Kolo Toure, Arthur Boka, Souleymane Bamba, Yaya Toure, Gervinho, Cheik Tiote, Salomon Kalou, Serey Die, Didier Drogba.