"Kauno Žalgiris" po baudinių serijos nusileido Lenkijos klubui

2016-12-19 19:08
futbolas.lt inf.

Antrajame “Žalgirio” arenoje vykstančio tarptautinio salės futbolo turnyro pusfinalyje susitiko turnyro šeimininkai “Kauno Žalgiris” ir svečiai iš Lenkijos Balstogės “Moks”.

Rungtynių pagrindinis laikas baigėsi lygiosimis 2:2 (2:1), o baudinių seriją rezultatu 3:1 laimėjo Balstogės ekipa.

Sužaidus vos kiek mažiau nei 3 minutes, kauniečių gynėjas grubiai suklydo, o tuo pasinaudojęs lenkas Kamilas Tomczykas išvedė savo komandą į priekį. 7-ają rungtynių minutę “Kauno Žalgirio” futbolininkai surengė greitą ataką, o Artūras Karmazinas išlygino rezultatą, tačiau 12-ają minutę po dar vienos gynėjo klaidos rezultatą lenkų naudai persverė Krystianas Dawidziukas.

Antrajame kėlinyje progas kūrę kauniečiai rezultatą išlygino tik iki antrojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 4 minutėms. Rezultatą išlygino Darius Šinkūnas, o pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Baudinių serijoje tikslesni buvo svečiai, kurie seriją laimėjo 3:1.