„Žalgiris“ pritildė varžovus, bet jėgą teks įrodinėti namuose

Kosovo čempionai "Ballkani" futbolininkai atvirai džiūgavo Čempionų lygos pirmajame atrankos etape į varžovus gavę Vilniaus "Žalgirį", tačiau jų džiaugsmas buvo pernelyg ankstyvas. Pirmoji akistata Kosove baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1, tad poros nugalėtojas paaiškės jau Lietuvos čempionų tvirtovėje.

"Dabar vėl viskas prasidės nuo nulio", - žvelgdamas į stadiono švieslentėje degusius vienetus ištarė Vladimiras Čeburinas.

Vilniaus "Žalgirio" startegas turėjo minčių apmąstymui po pirmosios akistatos Kosove.

Pirmosios "Ballkani" klubo istorijoje Čempionų lygos rungtynės šeimininkams prasidėjo puikiai. Jie pirmieji įmušė įvartį: 15 min. vilniečius pakirto tikslus Nazi Gripshi tolimas smūgis iš kairiau į dešinį vartų kampą.

Netrukus. šeimininkai turėjo neblogą šansą padvigubinti pranašumą: po įsiveržimo į baudos aikštelę kairiu kraštu, laimei po smūgio kamuolys prariedėjo šalia vartų.

Šeimininkų laimė truko neilgai. 25 min. „Žalgiris“ rezultatą išlygino, Po kampinio galva tiksliai smūgiavo O. Buffas.

Pyktelėję "Ballkani" surengė dar keletą pavojingų išpuolių - 28 min. po varžovų smūgio baudos aikštelėje kamuolį atmušė E. Gertmonas, 30 min. po užsitęsusios atakos kamuolį nuo vartų linijos išmušė žalgirietis M. Paveličius. 32 min. „Ballkani“ dar kartą pavojingai mušė iš toli, kamuolys pralėkė šalia virpsto.

Po pertraukos komandos keitėsi išpuoliais. 50 min. po pavojingo smūgio iš 20 metrų kamuolį puikiai atmušė E. Gertmonas. Vartininkui teko pasidarbuoti ir 56 min. - labai pavojingoje kontratakoje „Ballkani“ puolėjas įsiveržė į baudos aikštelę ir atsidūrė vienas prieš E. Gertmoną, bet jo neįveikė.

Vieną pavojingiausių išpuolių jie surengė pirmą pridėtino laiko minutę. Ant vejos slydo tiek žalgiriečiai, tiek varžovai, o viskas baigiasi nestipriu smūgiu pro šalį.

"Padarėme labai daug klaidų. Aiškinsimės kas tai lėmė – jaudulys, veja, ar kiti faktoriai. Reikės pagal tai padaryti išvadas", - žadėjo V. Čeburinas.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos liepos 12 d. Vilniuje.