Lyderių mūšyje „Inkaras“ sutriuškino „Baltiją“

2015-03-22 21:36
futsal.lt inf.
Roko Tenio (futsal.lt) nuotr.

„Futsal A lyga“ septynioliktojo turo emocingoje ir kietoje kovoje Kauno „Inkaras“ palaužė Panevėžio „Baltiją“ rezultatu  5:0 (1:0). Pirmasis šių ekipų tarpusavio mačas baigėsi gan netikėtu skirtumu – 10:1, kuomet pergalę taip pat šventė kauniečiai.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių abi komandos žaidė su stipriu užsivedimu, demonstravo kietą žaidimą, buvo matyti, jog dėl pergalės – nusiteikę karingai. Tiek Kauno „Inkaras“, tiek Panevėžio „Baltija“ sukūrė nemažai pavojingų situacijų varžovams, visgi įvarčių ilgą laiką realizuoti nepavyko. Ne vieną varžovų smūgį puikiai atlaikė „Inkaro“ vartininkas Kęstutis Bulatovas bei „Baltijos“ vartų sargas – Aidas Skeiverys, kurie žaidė tikrai pagirtinai. Rungtynėse emocijų netrūko: 3–ąją ir 13–ąją rungtynių minutėmis įspėti „Baltijos“ žaidėjai Donatas Paulauskas ir Tomas Nemanis, o dar po keleto akimirkų 15–ąją minutę geltonomis kortelėmis įspėjami ir „Inkaro“  žaidėjai Tomas Snapkauskas bei vartininkas Kęstutis Bulatovas.

16–ąją rungtynių minutę intrigą padidino šeštoji „Inkaro“ ekipos pražanga, po kurios baudinio metu Arūno Šteino įvartį vis dėlto pavyko sulaikyti Kęstučiui Bulatovui. Kai atrodė, jog pirmasis kėlinys bus baigtas be įvarčių, Domanto Ežerskio pražanga „Inkarui“ suteikė progą – kuria pasinaudojo Audrius Juozaitis, sėkmingai realizavęs baudinį bei rezultatą pasukęs ekipai naudinga linkme – 1:0.

Antrasis kėlinys startavo „Inkaro“ įvarčiu, kuomet Rimvydas Bakus dviem smūgiais galiausiai pralaužė Panevėžio „Baltijos“ vartus ir savo ekipai leido išsiveržti į priekį rezultatu 2:0. 26–ąją rungtynių minutę už grubų žaidimą geltona kortele įspėtas Audrius Juozaitis, o jau 28–ąją rungtynių minutę už pavojingos atakos nutraukimą geltona kortele įspėtas varžovas iš „Baltijos“ ekipos – Domantas Ežerskis.

Šiame kėlinyje buvo jaučiamas Kauno ekipos dominavimas, ir jau 32–ąją rungtynių minutę Audrius Juozaitis tapo dar vieno gražaus įvarčio autoriumi, po kurio rezultatas tapo 3:0.  34–ąją minutę puikiai surengtą ataką užbaigė Nerijus Mačiulis ir „Inkaro“ komandos pranašumą padidino – 4:0. 35–ąją minutę Dainius Liutkus įspėtas geltona kortele, o dar po keleto minučių antroji geltona kortelė parodyta ir varžovui Donatui Paulauskui, po kurių žaidėjas buvo priverstas palikti aikštelę. 38–ąją rungtynių minutę po sėkmingo Nerijaus Mačiulio perdavimo, Jaunius Juozaitis komandos įvarčių sąskaitą padidino – 5:0. Net ir bėgant paskutinėms rungtynių minutėms žaidėjams buvo sunku tramdyti emocijas, 39–ąją minutę Mindaugas Jakštas už grubų žaidimą įspėtas geltona kortele. Nuaidėjus arbitro švilpukui rezultatu 5:0 (1:0) pergalę šventė kauniečiai.

Rungtynių statistika

Panevėžio „Baltija“ – Kauno „Inkaras“ 0:5 (0:1).

Panevėžio RSC salė: 350 žiūrovų

Teisėjai: Robertas Valikonis Artūras Pipiras

Įvarčiai: 20 min. Audrius Juozaitis (0:1), 22min. Rimvydas Bakus (0:2), 32 min. Audrius Juozaitis (0:3), 34 min. Nerijus Mačiulis (0:4), 38 min. Jaunius Juozaitis (0:5).

Įspėjimai: 3 min. Donatas Paulauskas – geltona kortelė („Baltija“), 13min. Tomas Nemanis – geltona kortelė („Baltija“), 15 min. Tomas Snapkauskas – geltona kortelė („Inkaras“), 15 min. Kęstutis Bulatovas – geltona kortelė („Inkaras“), 26 min. Audrius Juozaitis – geltona kortelė, 28 min. Domantas Ežerskis – geltona kortelė („Baltija“), 36 min. Dainius Liutkus – geltona kortelė („Inkaras“), 37 min. Donatas Paulauskas – antra geltona kortelė („Baltija“), 39 min. Mindaugas Jakštas – geltona kortelė („Baltija“).