A lyga: „Trakai“ ir „Stumbras“ pešis dėl bronzos

Lietuvos futbolo A lygos sezonas baigsis itin intriguojančiai. „Trakai“ sutriuškino Kauno „Stumbrą“ ir pratęsė kovą dėl bronzos.

„Stumbrui“ reikėjo pergalės, kad užsitikrintų bronzos medalius, bet po rungtynių Kaune arčiau bronzos atsidūrė „Trakai“. Jie šventė pergalę 3:0 ir pakilo į trečiąją vietą.

23 minutę 11 metrų baudinį uždirbo ir pats realizavo Donatas Kazlauskas, išvesdamas „Trakus“ į priekį.

Negana to, po minutės antrą geltoną kortelę gavo ir iš aikštės buvo išvarytas „Stumbro“ gynėjas Lukas Čerkauskas.

59-ąją minutę Trakų klubas padvigubino savo pranašumą, kai kontrataką tiksliu smūgiu baigė Valdemaras Borovskis.

74-ąją minutę trečią įvartį įmušė Dinijaras Biljaletdinovas.

Komandos turi po 48 taškus, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio į trečią vietą pakilo „Trakai“. Bronzos laimėtojas spręsis paskutiniame ture.