A lygoje tebepirmauja Marijampolės „Sūduva“

2009-06-15 13:04
A lygoje tebepirmauja Marijampolės „Sūduva“ / newforge.com nuotr.

Lietuvos futbolo A lygos čempionate sužaidus 10-ojo turo rungtynes, lyderio poziciją išsaugojo Marijampolės „Sūduvos“ klubas.

Marijampoliečiai svečiuose 1:0 (0:0) nugalėjo „Šiaulių“ komandą. Įvartį įmušė Povilas Krasnovskis (89 min.).

Artimiausi „Sūduvos“ persekiotojai Vilniaus „Vėtros“ futbolininkai Tauragėje rungtynes su vietos „Tauru“ baigė lygiosiomis 1:1 (1:1). Aikštės šeimininkai pirmavo po Bertrando Ngapounou (31 min.) įvarčio, rezultatą išlygino Algis Jankauskas (41 min.).

Čempiono titulą ginantis Panevėžio „Ekranas“ išvykoje 2:1 (1:1) palaužė Gargždų „Bangą“. Gargždiškių gretose pasižymėjo Izraelis Awenayeri Douglas (20 min.), panevėžiečiams įvarčius pelnė Stephenas Ademolu (25 min.) ir Dominykas Galkevičius (85 min.).

A lygos debiutantė Kauno „LKKA ir Teledema“ ekipa namuose 3:2 (1:1) įveikė kitą aukščiausio diviziono naujokę Pakruojo „Kruoją“. 44-ąją minutę „Kruojos“ žaidėjas Raimondas Vilėniškis realizavo 11 m baudinį, tačiau jau po minutės kaunietis Jaunius Mikalauskas išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje Erikas Rūškys (70 min.) išvedė „LKKA ir Teledemą“ į priekį, o pusiausvyrą sugrąžino Virginijus Šimkus (87 min.). Kauno komandai pergalę išplėšė Mindaugas Grušauskas (88 min.).

Komandų rikiuotė: 1. „Sūduva“ (24 taškai), 2. „Vėtra“ (21), 3. „Ekranas“ (21), 4. „Šiauliai“ (12), 5. „Tauras“ (9), 6. „Banga“ (9), 7. „LKKA ir Teledema“ (8), 8. „Kruoja“ (6).