„Monaco“ klubas tapo Prancūzijos futbolo čempionato lyderiu

2016-09-11 11:08

Šeštadienį sužaistos šešerios 2016–2017 metų sezono Prancūzijos futbolo pirmenybių (Ligue 1) ketvirtojo turo rungtynės, po kurių vienvaldžiu dvidešimties komandų turnyro lyderiu tapo „Monaco“ (10 tšk.) klubas, svečiuose 4:1 (2:0) sutriuškinęs penkioliktojoje pozicijoje esančią „Lille“ (4 tšk.) ekipą.

Scanpix nuotr.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Djibrilas Sidibe (2 min.), Adama Traore (17 min.), Fabinho (47 min.) ir Kamilas Glikas (71 min.), o garbės įvartį į svečių vartus įmušė Julianas Palmieris (90 min.).

Tašku nuo lyderio atsilieka į antrą vietą pakilę Bordo „Girondins“ (9 tšk.) futbolininkai, išvykoje 3:1 (1:1) nugalėję į šeštąją poziciją nukritusią Liono „Oluympique“ (6 tšk.) vienuolikę.

Aikštės šeimininkai pirmavo po Alddo Kalulu (2 min.) tikslaus smūgio, tačiau dar iki pertraukos Malcomas (33 min.) išlygino rezultatą, o antrajame kėlinyje svečių pergalę įtvirtino Gregory'o Sertičiaus (71 min.) ir Jeremy'o Menezo (90 min.) įvarčiai.

Nuo 67 minutės šeimininkai žaidė be pašalinto iš aikštės Maxime'o Gonalonso.

Šalies čempionas „Paris Saint-Germain“ klubas su 7 taškais smuktelėjo į ketvirtą vietą.

Kitų šeštadienio rungtynių rezultatai:

„Lorient“ – „Nancy“             0:2 (0:1)

„Bastia“ – „Toulouse“           2:1 (1:0)

„Guingamp“ – „Montpellier“      1:1 (1:1)

„Angers“ – „Dijon“              3:1 (1:1)

Lyderių rikiuotė turnyro lentelėje (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. „Bastia“              4 2 0 2  5:4   6

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 6 įvarčiai – Alexandre'as Lacazette'as (Liono „Olympique“).