Naujagimiais pasidžiaugę N. Casesas ir S. Kerla laukia iššūkių aikštėje

Marijampolės „Sūduvos“ komanda sekmadienį 15 val. „Hikvision“ arenos manieže rungtynėmis su „Panevėžiu“ pradės 2021 m. „Optibet A lygos“ sezoną.

Pasibaigusį pasirengimą sezonui įvertinę komandos naujokas Nacho Casesas ir senbuvis Semiras Kerla teigė, kad dairytis atgal neverta – pirmajame ture prasidės visai kitokios kovos.

Pasirengimo sezonui metu „Sūduva“ sužaidė 6 kontrolines rungtynes: su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ (1:2 ir 1:1), Gargždų „Banga“ (1:1), „Panevėžiu“ (0:1), Vilniaus „Riteriais“ (2:0) ir Kėdainių „Nevėžiu“ (1:0).

Laukia konkurencingo sezono

„Visos kontrolinės rungtynės yra procesas, kuris padeda pasirengti sezonui. Lyginant su praėjusiu sezonu, pasikeitė nemažai dalykų, tad reikia laiko prie visko prisitaikyti. Turime prisitaikyti prie naujo trenerio žaidimo plano, geriau suprasti vieni kitus ir susilipdyti kaip komanda“, – apie pasirengimo sezonui etapą sakė nuo 2017-ųjų Marijampolėje rungtyniaujantis bosnis Semiras Kerla.

Panašiai kalbėjo ir pirmąjį savo mėnesį „Sūduvoje“ praleidęs ispanas Nacho Casesas.

„Smagu, kad pavyko laimėti paskutiniąsias rungtynes, bet nėra reikalo kalbėti apie rezultatą. Pergales skaičiuosime, kai prasidės čempionatas“, – sakė N. Casesas.

Su būsimais varžovais „Optibet A lygoje“ susipažinęs ispanas sako, kad „Sūduvos“ gerbėjams reikia tikėtis daug atkaklių rungtynių.

„Turėsime būti susikaupę nuo pačios sezono pradžios, per kiekvienas rungtynes privalėsime atiduoti visas jėgas, nes šiemet nusimato konkurencingas sezonas, – teigė saugas. – Spėju, dėl titulo kovos 2-3 komandos, tačiau nebus galima nuvertinti ir kitų komandų. Pasirengimo cikle turėjome galimybę sužaisti su didžiąja dalimi lygos komandų. Pagal tai, ką pamačiau, galiu pasakyti, kad favoritai negalės nuvertinti nė vieno varžovo. Nominaliai silpnesnės komandos tikrai norės pasinaudoti proga ir atimti taškus iš visų dėl titulo kovosiančių komandų.“

S. Kerla dalį pasirengimo sezonui praleido dėl traumos, tačiau dabar jaučiasi gerai.

„Traumos padarinių nebeliko, tačiau reikia daugiau laiko, kad įgaučiau geriausią fizinę formą. Iš esmės viskas yra tvarkoje, esu pasirengęs rungtyniauti ir atiduoti visą save“, – tvirtino gynėjas.

Nepakartojami jausmai

Ispaną ir bosnį neseniai aplankė tie patys malonūs rūpesčiai – abu sulaukė šeimų pagausėjimo.

„Tai jau trečias kartas kai tampu tėvu, bet jausmas lygiai toks pats kaip tapus pirmą kartą. Tai vienas iš geriausių dalykų, nutikusių mano gyvenime. Sunku su kuo nors palyginti šį jausmą, tai – kažkas nepakartojamo,“ – šyptelėjo N. Casesas.

Jam antrino S. Kerla, kuris tėvu tapo antrą kartą: „Esu be galo laimingas. Tai yra toks jausmas lyg dalis tavęs persikeltų į kitą kūną. Tai – nepakartojama!“

Abu futbolininkai džiaugėsi, kad jiems buvo leista grįžti pas šeimas ir būti kartu svarią akimirką.

„Tokia yra „Sūduvos“ politika – leisti žaidėjams išvykti pamatyti savo naujagimius. Man buvo svarbu būti ten, todėl esu laimingas, kad nebuvo kliūčių trumpam išvykti, – džiaugėsi S. Kerla. – Žaidėjams tokie dalykai yra labai svarbūs, nes klubai turi teisę išleisti arba neišleisti namo. Futbolas mums, žaidėjams, reiškia labai daug, atiduodame visas savo jėgas, bet mes taip pat turime savo asmeninius gyvenimus ir šeimas, kurioms mūsų reikia.“

„Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę grįžti namo ir pamatyti savo naujagimį. Suprantu, kad mes esame profesionalai ir ne visada pasitaiko tokia galimybė, – kalbėjo N. Casesas. – Man pasisekė, kad turėjome keletą laisvų dienų ir galėjau grįžti pas šeimą. Mūsų profesija kartais neleidžia to padaryti, todėl tokiais atveju neturėtume ant kažko pykti ir būti nepatenkinti. Tačiau man pavyko ir dėl to esu labai laimingas.“

Abu futbolininkai su savo šeimomis praleido vos keletą dienų ir grįžo į Lietuvą tęsti pasirengimo sezonui. Tuo pačiu jie ėmė laukti akimirkos, kai artimiausi žmonės galės atvykti į Marijampolę.

„Šeima turėtų atvykti į Lietuvą balandžio mėnesį. Jeigu viskas gerai, netrukus vėl juos pamatysiu, tačiau sunku kažką planuoti, kai neaišku, kokia bus padėtis dėl COVID-19. Kaip bebūtų, tikiu, kad viskas bus gerai ir greitai būsime visi kartu“, – sakė S. Kerla.

Tokius pat planus puoselėja ir N. Casesas, nors prie šiltų orų pripratusiai šeimai pastarąjį mėnesį Lietuvoje vyraujantys orai galėtų ir nekelti susižavėjimo.

„Man čia labai patinka, – šyptelėjo ispanas. – Tikiu, patiks ir mano šeimai, jie jau ruošiasi atvykti į Marijampolę, planuojame, kad vyriausias vaikas galėtų tęsti mokslus Lietuvoje. Manau, už poros mėnesių jie bus čia – su manimi.“NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių