Netikėtumas A lygoje: „Šiauliai“ išvykoje parklupdė „Panevėžį“

Netikėtas rezultatas užfiksuotas „Optibet A lygos“ čempionate. „Šiauliai“ išvykoje rezultatu 2:1 nugalėjo vieną lygos favoritų – „Panevėžį“.

Šeimininkai išsiveržė į priekį, kai 9-ą minutę po Tautvydas Eliošiaus perdavimo į baudos aikštelę Ariagneris Smithas galva tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus.

Tačiau „Šiauliai“ atsitiesė ir atsakė dviem įvarčiais.

Baigiantis pirmajam kėliniui Deividas Šešplaukis pakartotiniu smūgiu baudos aikštelėje išlygino rezultatą (45+3 min.), o vos prasidėjus antrajam kėliniui tas pats D.Šešplaukis išvedė „Šiaulius“ į priekį (49 min.).

Reidą į kitą aikštės pusę atlikęs D.Šešplaukis įsiveržė į baudos aikštelę ir pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą.

Po nesėkmės „Panevėžys“ su 33 taškais lieka antroje A lygos vietoje, dviem taškais atsilikdamas nuo Vilniaus „Žalgirio“.

„Šiauliai“ įsirašė 20-ą tašką ir žengia septinti.

Po šių rungtynių A lygoje neliko komandų, iš kurių šiauliečiai šiame sezone nebūtų atėmę taškų.

Šiame straipsnyje: A lygaPanevėžysŠiauliai