Oficialu: R. Lewandowskio persikėlimą patvirtino ir „Barcelona“, ir „Bayern“

  • Teksto dydis:

Tai, apie ką futbolo pasaulis ūžė nuo ryto, tapo oficialu – apie susitarimą dėl lenko puolėjo Roberto Lewandowskio perėjimo paskelbė tiek buvusi jo komanda Miuncheno „Bayern“, tiek naująja tapsianti „Barcelona“.

Abu klubai pažymėjo, kad sandoris dar nėra įvykęs – parašai ant dokumentų bus sudėti, kai futbolininkui bus atliktas medicininis patikrinimas.

„Abiem šalims gerai, kad yra aiškumas. Esame nepaprastai dėkingi Robertui, jis su mumis laimėjo viską“, – pareiškė „Bayern“ prezidentas Herbertas Haineris.

Pasak oficialiai nepatvirtintos informacijos, lenkas į „Barcelona“ turėtų persikelti už 50 mln. eurų. Su Katalonijos klubu turėtų būti pasirašytas ketverių metų arba trejų metų su galimybe pratęsti dar vieneriems kontraktas.

Dar šį savaitgalį lenkas turėtų prisijungti prie „Barcelona“, kuri šeštadienį išvyksta į JAV. Naujoje komandoje R.Lewandowskis gali debiutuoti per ypatingas rungtynes – liepos 24-ąją Las Vegase „Barcelona“ susitiks su savo amžinu varžovu Madrido „Real“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių