„RB Leipzig“ žengė į Čempionų lygos pusfinalį

UEFA Čempionų lygoje ketvirtadienio vakarą paaiškėjo antrasis pusfinalio dalyvis. Juo tapo „RB Leipzig“ klubas iš Vokietijos, kuris po įtemptos ir kietos kovos 2:1 palaužė Madrido „Atletico“ ekipą.

Vokiečiai pratęsė savo istorinį žygį – tai pirmosios šio klubo atkrintamosios pajėgiausiame Senojo žemyno turnyre.

Per pirmas 45 minutes itin pavojingų progų sukurta nebuvo, o kamuolį daugiau kontroliavo ir iniciatyvą turėjo Leipcigo žaidėjai.

O štai po pertraukos krito ir įvartis. 51-ąją minutę kamuolys gražiai perėjo iš kairiojo atakos krašto į dešinįjį, iš ten perdavimo sulaukė Dani Olmo ir smeigė įvartį į Jano Oblako vartus.

Madrido komandos treneris Diego Simeone reagavo greitai ir nusipelnė pagyrų, mat į aikštę žengęs Joao Felixas kaip reikiant pagyvino „Atletico“ žaidimą.

Pats J.Felixas 70-ąją minutę uždirbo 11 metrų baudinį į varžovų vartus, o tuomet jį ir realizavo – rezultatas tapo lygus 1:1.

Po pelnyto įvarčio Ispanijos komanda atgijo ir atakavo vis pavojingiau, tačiau situacija pasisuko ne jų naudai.

Tyleris Adamsas atsidūrė laiku ir vietoje 88-ąją minutę, šovė iš baudos aikštelės prieigų, o kamuolys, dar kliudęs S.Savičių, įskriejo į vartus. Tai ir lėmė Vokietijos klubo pergalę.

Pusfinalyje „RB Leipzig“ susitiks su „Paris Saint-Germain“ ekipa.