Salės futbolo čempionate – pergalingas vartininko šūvis

2016-01-15 15:18
KLFF nuotr.

Po šventinės pertraukos vėl į aikštelę sugrįžusios Klaipėdos salės futbolo pirmenybių komandos tęsia kovą dėl medalių.

Septintojo turo tvarkaraštis tarp savęs susiremti lėmė pirmajame ketvertuke esančias ekipas. Nė taško nepraradę lyderiai – „Klaipėdos universiteto“ futbolininkai išplėšė pergalę susitikime su „Irenita“ – 3:2. Pergalingą įvartį vicečempionams pirmąją antrojo kėlinio minutę įmušė vartininkas Liudvikas Valius. Tai antrasis pastaraisiais metais „Šilutėje“ žaidžiančio vartų sargų taiklus smūgis šiose pirmenybėse.

Čempionai – „Gargždų pramogų–Litimberos“ žaidėjai 6:4 sugebėjo pranokti tiek pat taškų turėjusią „Nauticos“ ekipą. Gargždiškiai, visą laiką pirmavę, iškovojo svarbius taškus kovoje dėl tiesioginio kelialapio į pusfinalį. Pagal pirmenybių nuostatus pirmąsias dvi vietas užėmusios komandos išvengia ketvirtfinalio, kuriame kaunasi 3–6 pozicijose esantys penketukai, varžybų.

Svarbias pergales dėl patekimo į šešetuką iškovojo KUSK (Klaipėdos universiteto sporto klubas) studentai, 9:2 įveikę „Kruopą“, ir „Sarema, 13:6 nugalėjusi „Sakuoną–Plikius“.

Vienerios rungtynės baigėsi nelauktu rezultatu. Turnyrinės rikiuotės apačioje buvę „Titanic“ futbolininkai net 7:1 nugalėjo gerai čempionatą pradėjusią „PM-Ararato“ ekipą.

Svarbius tris taškus, siekdami pabėgti iš pavojingos, gręsiančios iškristi į žemesnę lygą, iškovojo „Baltų“ žaidėjai, 7:3 įveikę „Bočių“ atstovus.

Po 7 turų komandų rikiuotė tokia: 1.„Klaipėdos universitetas“ – 21 taškas; 2.„Gargždų pramogos–Litimbera“ – 18; 3.„Irenita“ – 15; 4.„Nautica“ - 15; 5.KUSK – 15; 6.„PM–Araratas“ – 10; 7.„Sarema“ – 10; 8.„Baltai“ – 7; 9.„Titanic“ – 6; 10.„Bočiai“ – 3; 11.„Sakuona–Plikiai“ – 3; 12.„Kruopa“ – 3.