Atpildas už kovingumą - įvartis paskutinę akimirką

„Įvartis paskutinę minutę – sėkmės reikalas, bet, matyt, buvo atlyginta už kovą iki pabaigos“, - sakė „Sūduvos“ treneris Saulius Širmelis. Jo vadovaujamą ekipą paskutinę minutę išgelbėjo legionierius iš Austrijos Thomasas Salamonas, pelnęs įvartį ir paskutine ataka nustūmęs Vilniaus „Žalgirį“ iš A lygos viršūnės.

Dviejų lyderių dvikova Marijampolėje baigėsi 1:1, o tai reiškė, kad čempionų titulą ginantis „Sūduva“ liko pirmojoje vietoje su 13 taškų, iškovotų per penkis mačus.

Pirmuosius taškus iš „Sūduvos“ atėmęs „Žalgiris“ buvo labai arti pergalės, bet dabar liko antras su 10 taškų.

Nors tvankiame ore šeštadienio vakarą „Sūduva“ aktyviau pradėjo mačą, „Žalgirio“ vartininkas Martinas Berkovecas atliko kelis žygdarbius ir atmušė šeimininkų šturmą.

36 minutę bene pirma pavojinga „Žalgirio“ ataka baigėsi įvarčiu – po Domanto Šimkaus perdavimo legionierius iš Kroatijos Marko Karamarko pelnė įvartį galva ir išvedė Vilniaus komandą į priekį.

„Labai strigo pirmas perdavimas, nors antras kėlinys buvo geresnis“, - pripažino S.Širmelis.

„Sūduvai“ ilgai nepavyko surengti atakų šturmo, kol galiausiai per teisėjo pridėtą laiką po žaidėjų dvikovos galva kamuolys atšoko Th.Salamonui, o saugas iš Austrijos visa jėga įmušė į vartus.

„Šiek tiek neiškentėjome iki pabaigos. Lyderių dvikovai įtakos turėjo ir oro sąlygos“, - tvirtino „Žalgirio“ vairininkas Aleksejus Baga.