„Sūduvos“ futbolininkai pralaimėjo Serbijos klubui

Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ antrosiose kontrolinėse rungtynėse Kipre 0:2 (0:1) nusileido Belgrado „Čukarički“ (Serbija) komandai.

Rungtynes Lietuvos čempionų komandoje pradėjo Ignas Plūkas, Vaidas Slavickas, Povilas Leimonas, Ivanas Ivanovas, Aleksandras Živanovičius, Andro Švrljuga, Giedrius Matulevičius, Mateuszas Cetnarskis, Gratas Sirgėdas, Renatas Banevičius ir Eligijus Jankauskas. Antrajame kėlinyje po keitimų į aikštę žengė Algis Jankauskas, Paulius Golubickas, Tosaintas Rickettsas, Dominykas Barauskas, Ovidijus Verbickas ir Marius Činikas.

Rungtynių pradžioje aktyviau žaidė „Sūduva“, tačiau nieko pavojingesnio prie varžovų vartų sukurti nepavyko, labiausiai įsiminė nebent ataka, kurią smūgiu greta vartų užbaigė G. Sirgėdas. Kėliniui įpusėjus, serbai perėmė iniciatyvą ir kiek netikėtai greitai išsiveržė į priekį. Tai pavyko padaryti po kampinio, kai „Čukarički“ žaidėjas galva į vartus nukreipė prie artimojo virpsto perduotą kamuolį. Maža to, dar keletą kartų „Sūduvą“ nuo įvarčio gelbėjo I. Plūkas.

Po pertraukos marijampoliečių žaidimas pagyvėjo, tačiau pavojingus smūgius atlikę T. Rickettsas, A. Živanovičius, D. Barauskas buvo netaiklūs. Savo ruožtu serbai antrojo kėlinio viduryje pasinaudojo „Sūduvos“ klaida ir pelnė antrą įvartį.

Po šio mačo „Sūduvos“ treneriai nusprendė atsisveikinti su komandos peržiūroje dalyvavusiais M. Cetnarskiu ir I. Ivanovu.

Kitas kontrolines rungtynes treniruočių stovykloje Kipre Lietuvos čempionai žais vasario 11 dieną su Kinijos pirmosios lygos Šidziadžuango „Ever Bright“.