Niekas nenorėjo iškristi: žemaičiai pasiekė svarbią pergalę

Viena komanda, paliksianti "Optibet" A lygą jau senokai aiški, kitos kandidatės teks palaukti. Gargždų "Bangos" futbolininkai atidėtose 34-ojo turo rungtynėse išplėšė svarbią pergalę 3:1 prieš absoliutų autsaiderį Kėdainių "Nevėžį" ir aplenkė Alytaus "Dianavą" kovoje dėl išlikimo lygoje.

Iki mūšio namuose su "Nevėžiu" gargždiškiai žengė priešpaskutiniai, dviem taškais atsilikdami nuo saugioje 8-oje pozicijoje buvusios "Dainavos". Tačiau savo tvirtovėje Davido Alonso auklėtiniai situaciją pakeitė savo naudai.

Namuose žaidę gargždiškiai iki 75 minutės buvo priversti vytis svečius. Tiesa, jau pirmąją min. teko pasidarbuoti "Nevėžio" vartininkui R. Granauskui. Jis itin sužibėjo ir 35-ąją minutę: kamuolys baudos aikštelėje pataikė į Karolio Rukuižos ranką, o teisėjo skirto baudinio įvarčiu nepavertė Danielis Romanovskis – jo smūgį atrėmė vartininkas.

Po poros minučių situacija kardinaliai pasikeitė. Po vartų sargo Kornelijaus Smilingio pražangos baudos aikštelėje nuo 11 metrų žymos tiksliai mušė Julius Kasparavičius. Antrame kėlinyje Kėdainių klubas galėjo padvigubinti rezultatą, bet to nepadarė, o tai kainavo labai brangiai – „Banga“ net trečius įvarčius bei iškovojo itin svarbią pergalę.

75-ąją minutę rezultatą išlygino D. Romanovskis, po 7 minučių Lukas Berednikovas grubiai suklydo prasižengdamas prieš Ernestą Stočkūną, tad baudinį realizavęs Shogo Yoshikawa išvedė komandą į priekį. 88-ąją minutę dar kartą „Nevėžį“ šiame sezone nubaudė puolėjas Darius Zubauskas.

"Buvo daug emocijų, kurios patiko žiūrovams, bet ne mums. Gerai, kad antrajame kėlinyje realizavome progas", - atsiduso D. Alonso.

Paskutiniame ture „Banga“ žais išvykoje su „Kauno Žalgiriu“, o „Dainava“ – taip pat svečiuose su Marijampolės „Sūduva“. Jei gargždiškiai pasieks ne prastesnį rezultatą nei alytiškiai, jie išsaugos vietą A lygoje. O dzūkams teks leistis į pirmąją lygą.

"Kova dar nebaigta, "Dainava" gali laimėti prieš "Sūduvą", todėl ir mums teks atlikti savo darbą. Atsipalaiduoti tikrai dar negalime", - pabrėžė D.Alonso.