Tarptautinio salės futbolo turnyro starte - Kauno "Vyčio" pergalė

2016-12-19 19:01
futbolas.lt inf.

Startavo pirmą kartą Kauno “Žalgirio” arenoje surengtas tarptautinis dalės futbolo keturių komandų turnyras.

Pirmajame pusfinalyje teisę žaisti finale iškovojo Kauno “Vytis”, rezultatu 5:3 (3:1) įveikęs stipriausioje Latvijos lygoje rungtyniaujantį Rygos “Petrov” klubą.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečiai iš Latvijos. 6-ają rungtynių minutę “Petrov” klubą į priekį išvedė vartininkas Igoris Grudinas. Tiesa, vos po minutės rezultatą išlygino Rolandas Lesčius. 10-ają minutę Kauno ekipą į priekį išvedė brazilas Alexandre, o persvarą likus žaisti 5 sekundes iki pirmojo kėlinio pabaigos dar padidino įvartį pelnęs Genigle.

Antrą kėlinį geriau vėl pradėjo svečiai - 19-ają minutę rezultatą sušvelnino Alexandras Khudaiberdas, o 24-ają tas pats A.Khudaiberdas rezultatą išlygino. Tiesa, vos po akimirkos rezultatą “Vyčio” naudai vėl persverė antrą įvartį įmušęs Genigle, o 27-ają minutę antrą įvartį pridėjo ir Alexandre.