„Tottenham“ paskutinėmis minutėmis išplėšė kelialapį į Čempionų lygos finalą

Antruoju futbolo klubų Čempionų lygos finalo dalyviu tapo Londono „Tottenham“ (Anglija) klubas. Jis atsakomosiose pusfinalio rungtynėse trečiadienį svečiuose po neįtikėtinos dramos 3:2 (0:2) nugalėjo Amsterdamo „Ajax“ (Nyderlandai) ekipą ir dėl daugiau išvykoje pelnytų įvarčių žengė į finalą.

Šeimininkai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir jau 5-ąją min. Amsterdamo ekipą į priekį išvedė Matthijs de Ligtas. 35-ąją min. skirtumą padvigubino Hakmas Ziyechas ir atrodė, kad intrigos šiame pusfinalyje nebeliko.

Su tuo nenorėjo sutikti „Tottenham“ futbolininkai. Lucas Moura per keturias antrojo kėlinio minutes (55 ir 59 min.) pelnė du įvarčius ir rezultatas tapo lygus. Iki paskutinės teisėjo pridėto laiko minutės rezultatas nepakito, tačiau 90+5 min. tas pats L. Moura pelnė trečiąjį savo ir Londono ekipos įvartį ir padovanojo svečiams įspūdingą pergalę.

Pirmąsias rungtynes Londone „Ajax“ laimėjo 1:0.

Londono klubas Čempionų lygos finalą pasiekė pirmą kartą.

Finale „Tottenham“ žais su „Liverpool“ (Anglija) ekipa, kuri pusfinalyje eliminavo „Barcelona“ (Ispanija) klubą.

Čempionų lygos finalas vyks birželio 1 dieną Madride.