Trečiajame ture – vėl triuškinama pergalė

2015-05-26 17:00
KLFF nuotr.

Lietuvos 3-iosios lygos Klaipėdos regiono futbolo čempionato trečiajame ture užfiksuoti vien  triuškinami skirtumai.

Iš pradžių Klaipėdoje Plungės „Babrungas“ 6:2 nugalėjo Plikių „Klaksoną-Sakuoną“, o uostamiesčio „Sarema“ dar didesniu skirtumu – 7:2 įveikė kitą miesto komandą „AGRpaką-Sendvarį“.

Trečiojoje dvikovoje taip pat sulaukta įvarčių lietaus. Klaipėdos „Koralo“ futbolininkai nepasigailėjo „Rosos“ klubo, laimėję – 6:1

Rungtynių laimėtojas buvo žinomas jau po pirmojo kėlinio, kurį „Koralas“ laimėjo 4:1.

Po Karolio Atučio (12 min.), Giedriaus Kšano (14 min.), Karolio Intos (21 min.) ir Martyno Laučkos (34 min.) įvarčių, buvusios „Jambo“ ekipos pagrindu suburta nauja komanda pirmavo 4:0.

Baigiantis kėliniui Maksimas Kuziatas 11 m baudiniu sušvelnino skirtumą iki 1:4. Šis rezultatas laikėsi gana ilgai – 40 minučių. Tik baigiantis susitikimui Edvardas Bacevičius (80 min.) ir K.Atutis (84 min.) rado dvi spragas „Rosos“ gynyboje.

Ketvirtoji trečiojo turo kova tarp Klaipėdos „Baltų“ ir Kretingos „KKT“ vienuolikių nukelta vėlesniam laikui.

Visa komandų rikiuotė: 1.„Sarema“ – 7 (po 3 rungtynių); 2.„Koralas“ – 6 (3); 3.„Baltai“ – 6 (2); 4.„Babrungas“ – 4 (3); 5.„Klarksonas-Sakuona“ – 3 (3); 6.„KKT“ – 2 (2); 7.„AGRpakas-Sendvaris“ – 1 (3), 8.„Rosa“ – 1 (3).