Turkijos futbolo čempionate – Ž. Karčemarsko klubo lygiosios

2016-08-29 07:32

Ir antrąsias 2016–2017 metų sezono Turkijos futbolo elito (Süper Lig) pirmenybių rungtynes Ankaros „Osmanlispor“ klubas, kurio vartus gynė Žydrūnas Karčemarskas, sekmadienį namuose su Ankaros „Genčlirbirligi“ ekipa baigė lygiosiomis – tik šįsyk 2:2 (2:1).

"Osmanlispor" nuotr.

Sužaidus kiek daugiau nei 15 minučių šeimininkai po Dzono Delarge'o (9 min.) ir Mehmeto Gueveno (16 min.) įvarčių pirmavo 2:0, tačiau dar pirmo kėlinio pabaigoje Serdaras Gueleras (43 min.) sušvelnino rezultatą, o antrajame kėlinyje Bogdanas Stancu (65 min. iš 11 m baudinio) įmušė išlyginamąjį įvartį.

Po dviejų turų „Osmanlispor“ futbolininkai su 2 taškais užima dvyliktą vietą, o 4 taškus turinti „Genčlirbirligi“ vienuolikė pakilo į ketvirtąją poziciją.

Aštuoniolikos komandų Turkijos futbolo pirmenybėse pirmauja po dvi pergales iškovoję Stambulo klubai – „Galatasaray“ ir „Bašakšehir“.