Vartininko G. Arlauskio klubo pergalė

2014-08-20 07:17
Evaldo Šemioto nuotr.

Kuklią pergalę pirmosiose 2014-2015 metų sezono UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro atkrintamųjų varžybų etapo rungtynėse iškovojo Rumunijos čempionas Bukarešto "Steaua" klubas, kurio vartus gynė Giedrius Arlauskis.

Antradienį savo aikštėje "Steaua" futbolininkai tik pačioje susitikimo pabaigoje 1:0 (0:0) palaužė Razgrado "Ludogorec" vienuolikės iš Bulgarijos pasipriešinimą.

Pergalingą įvartį 88-ą minutę įmušė Alexandru Chipciu, kuris pirmajame kėlinyje (34 min.) nerealizavo į svečių vartus paskirto 11 metrų baudinio.

Atsakomosios rungtynės po savaitės bus žaidžiamos Bulgarijoje.

Kitos antradienį sužaistų UEFA Čempionų lygos atkrintamųjų varžybų etapo rungtynių rezultatai:

Stambulo "Bešiktaš" (Turkija) - Londono "Arsenal" (Anglija)  0:0

"FC Kobenhavn" (Danija) - Leverkuzeno "Bayer" (Vokietija)    2:3 (2:3)

"Napoli" (Italija) - Bilbao "Athletic" (Ispanija)            1:1 (0:1)

"FC Zalzburg" (Austrija) - "FF Malmo" (Švedija)       2:1 (1:0)

Atsakomieji susitikimai bus žaidžiami po savaitės.

2014-2015 metų sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės 2015 metų birželio 6 dieną Berlyno (Vokietija) olimpiniame stadione.