Velso futbolininkus patiesę portugalai žengė į finalą

2016-07-06 20:49
DMN ir BNS inf.

Trečiadienio vakarą Prancūzijos mieste Lione ietis sukryžiavo Portugalijos ir Velso futbolo ekipos. Sėkmė šypsojosi portugalams.

Portugalijos futbolininkai, nukovę velsiečius rezultatu 2:0, keliauja į Europos futbolo čempionato finalą.

Po įvartį nugalėtojams antrajame kėlinyje pelnė Cristiano Ronaldo (50 min.) ir Nani (53 min.). Beje, tai buvo devintasis C. Ronaldo įvartis Senojo žemyno pirmenybių finaliniuose etapuose ir jis pavijo rezultatyviausią visų laikų žaidėją prancūzą Michelį Platinį.

Pusfinalio mače velsiečių situaciją apsunkino itin svarbaus žaidėjo Aarono Ramsey netektis. Londono „Arsenal“ saugas mūšį praleido dėl viršyto geltonųjų kortelių limito.

Kas bus portugalų varžovas finale, paaiškės rytoj Marselyje, kur pasaulio čempionė Vokietijos rinktinė susitiks su pirmenybių šeimininkais Prancūzijos futbolininkais.

Portugalija Europos futbolo čempionato finale žais po 12 metų pertraukos. Finalinės čempionato rungtynės Paryžiuje, „Stade de France“ arenoje, bus žaidžiamos sekmadienį.