Veterano M. Klose įvartis išgelbėjo Vokietijos rinktinę nuo pralaimėjimo prieš Ganą

2014-06-21 20:59

Pasaulio futbolo čempionato G grupėje Vokietijos ir Ganos rinktinės žaidė antrojo turo rungtynes. Jos baigėsi lygiosiomis 2:2 (0:0).

Dabar Vokietijos rinktinė turi keturis taškus ir yra grupės lyderė. Pirmajame ture vokiečiai 4:0 sutriuškino Portugalijos futbolininkus.

Ganos ekipai tai buvo pirmasis iškovotas taškas. Pirmajame ture Afrikos atstovai 1:2 nusileido amerikiečiams.

Mačo pradžioje vyko apylygė kova, vėliau truputį dažniau atakavo vokiečiai, tačiau gerų progų įvarčiui pasiekti nesukūrė. Pirmajame kėlinyje pavojingų momentų buvo nedaug ir prie vienų, ir prie kitų vartų. Gan blankiai žaidusios komandos išėjo ilsėtis esant rezultatui 0:0.

Po pertraukos Vokietijos rinktinės sudėtyje pasirodė Shkodranas Mustafi. Jis pakeitė Jerome'ą Boatengą.

Antrasis kėlinys prasidėjo kur kas įdomiau, tiesiog audringai. 51-ąją minutę žiūrovai pagaliau išvydo pirmąjį šio mačo įvartį. Vokietijos rinktinės saugas Mario Gotze baudos aikštelėje sulaukė puikaus perdavimo ir savo šanso nepraleido – 1:0.

Afrikiečiai nesutriko ir jau 54 min. rezultatą išlygino. Smūgiu galva Vokietijos rinktinės vartininką Manuelį Neuerį nuginklavo Andre Ayew - 1:1.

63 min. nesėkmingai sužaidė Vokietijos komandos gynėjas Phillipas Lahmas. Jis prarado kamuolį netoli savo baudos aikštelės ir tuo puikiai pasinaudojo Asamoah Gyanas, išvedęs į priekį Ganos rinktinę. Afrikos futbolininkai po šio įvarčio sušoko džiaugsmo šokį.

Vis dėlto jų pakili nuotaika ilgai nesitęsė. 71 min. tik ką aikštėje pasirodęs Vokietijos ekipos puolėjas Miroslavas Klose rezultatą išlygino - 2:2. Rezultatyviausių visų laikų pasaulio pirmenybių žaidėjų sąraše veteranas pasivijo brazilą Ronaldo. Abiejų futbolininkų sąskaitoje yra po 15 įvarčių.

Vokietija 2 - 2 Gana

51' [1 - 0] Mario Gotze
54' [1 - 1] Andre Ayew
63' [1 - 2] Asamoah Gyanas
71' [2 - 2] Miroslavas Klose

Komandų starto sudėtys:

Vokietija: Manuelis Neueris, Peras Mertesackeris, Matsas Hummelsas, Jerome'as Boatengas, Benediktas Hoewedesas, Toni Kroosas, Philippas Lahmas, Sami Khedira, Mario Goetze, Mesutas Ozilas, Thomasas Mulleris.

Gana: Fatau Dauda, Kwadwo Asamoah, Johnas Boye, Harrisonas Affulas, Jonathanas Mensah, Sulley Ali Muntari, Andre Ayew, Christianas Atsu, Mohammedas Rabiu, Kevinas-Prince'as Boatengas, Asamoah Gyanas.