„Žalgiris“ nugalėjo „Dainavą“ ir pakilo į trečiąją vietą

„Optibet A lygos“ 9-ajame ture Vilniaus „Žalgiris“ savo kraitį papildė trimis taškais.

Akistatoje tarp Alytaus „Dainavos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ rezultatu 2:0 nugalėjo vilniečiai.

Pirmąjį pavojingą epizodą susikūrė žalgiriečiai – Mathias Oyewusi atliko smūgi į vartų plotą, tačiau vartų sargas Vincentas Šarkauskas įvarčio pelnyti neleido.

Pavojingiausias pirmojo kėlinio momentas įvyko prie svečių vartų – Stanislavas Sorokinas iš puikios pozicijos smūgiavo į vartų plotą, kuriuose Edvinas Gertmonas gelbėjo savo komandą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Yuri Kendyshas atliko puikų perdavimą Mathiasui Oyewusi, o pastarasis tiksliu smūgiu išvedė praeito sezono čempionus į priekį.

69-ąją minutę žalgiriečiai turėjo puikią progą tvirtinti pranašumą, bet Marko Miličkovičiaus smūgis buvo blokuojamas.

77-ąją minutę Jurijus Kendyšas po rikošeto varžovų baudos aikštelėje tiksliu smūgiu įtvirtino žalgiriečių persvarą.

Po 9-ojo Vilniaus „Žalgiris“ su 17 taškų rikiuojasi trečioje lentelės pozicijoje, o Alytaus „Dainava“ su 10 taškų užima šeštą vietą.