D. Rapšys užtikrintai žengė į pusfinalį

Vengrijos sostinėje Budapešte tęsiasi Europos plaukimo čempionatas. Dar vieną sėkmingą startą ketvirtadienio rytą atliko Lietuvos rinktinės lyderis Danas Rapšys.

Panevėžietis plaukimo 200 m laisvuoju stiliumi atrankoje distanciją įveikė per 1 min. 46.85 sek., užėmė antrą vietą ir atsiliko tik nuo ruso Martino Maliutino (1:46.30).

Šioje rungtyje varžėsi ir dar du mūsų šalies atstovai. Danilas Pancerevas užėmė 44-ą vietą (1:50.78), o Tomas Navikonis buvo 62-as (1:52.76) tarp 76 sportininkų.

Šios rungties pusfinaliai prasidės ketvirtadienį 19.20 val. Lietuvos laiku.

Priminsime, kad D.Rapšys Budapešte jau laimėjo bronzą 400 m plaukime laisvuoju stiliumi.

Moterų 200 m plaukimo krūtine atrankoje sėkmingai pasirodė Kotryna Teterevkova. Ji finišavo per 2 min. 27.06 sek. ir užėmė 13-ą vietą, bet dėl šalims taikomų kvotų į pusfinalį žengė su 12 rezultatu.

100 m plaukimo nugara atrankoje Ugnė Mažutaitytė 0.06 sek. pagerino sau priklausiusį Lietuvos rekordą (1:01.93) ir užėmė 28-ą vietą.

Deividas Margevičius 50 m plaukimo peteliške atrankoje pasidalino 28-29 vietas (23.87).

Lietuvos mišrios estafetės komanda (U.Mažutaitytė, K.Teterevkova, D.Margevičius ir Simonas Bilis) 4x100 m kombinuotoje rungtyje finišavo per 3 min. 54.86 sek. ir užėmė 24-ą vietą tarp 27 ekipų.