"Dragūnai" pritrūko jėgų

2009-02-27 09:00

Per paskutiniąsias šešias minutes praleidę septynis įvarčius, Klaipėdos "Žemaitijos dragūno" rankininkai patyrė triuškinamą pralaimėjimą rungtynėse su Kauno "Granitu-Kariu" 24:36.

Pirmąjį kėlinį klaipėdiečiai uoliai priešinosi po 19 rungtynių nė karto nepralaimėjusiai tituluočiausiai Lietuvos komandai.

Po 30 min. kovos Valdemaro Novickio auklėtiniai buvo priekyje tik 17:15.

Antrajame kėlinyje kauniečiams pavyko padidinti persvarą, tačiau skirtumas svyravo nuo 3 iki 5 įvarčių.

Į gilią žaidybinę duobę "dragūnai" įkrito nuo 54 min., kai ekipas skyrė 5 įvarčiai.

"Nemažai pagrindinių žaidėjų vis dar traumuoti, o mažiau patyrusiems rankininkams per sunku kovoti su stipria Kauno komanda, – vieną nesėkmės priežastį įvardijo klaipėdiečių ekipos vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas. – Būtent tai atsispindėjo per paskutiniąsias minutes, kai "Granitas-Karys" aikštelėje darė ką norėjo."

Septynioliktą pergalę dvidešimtose Lietuvos vyrų rankinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovoję čempionai iki septynių taškų padidino persvarą prieš antrąją vietą užimančią Kauno "Lūšies-Sanistal" ekipą, o trečiojoje pozicijoje esantį Šiaulių "Universitetą" lenkia net 11 taškų.

"Žemaitijos dragūno" rankininkai, turintys 15 taškų, susitaikė su mintimi, kad bus šešti, ir ketvirtfinalio etape ruošiasi kautis su šiauliečiais.

Rezultatas

"Žemaitijos dragūnas" – "Granitas-Karys" 24:36 (15:17). K.Stropus 9, P.Balčiūnas 5, A.Šrederis 4, T.Pakštys 3, G.Vaitkus, S.Liutikas ir B.Petreikis po 1/V.Jarukas 7, A.Žigelis, A.Malašinskas ir T.Kraucevičius po 5, G.Cibulskis, S.Garčinskas ir V.Juozaitis po 3, R.Bernatonis ir P.Zėringis po 2, P.Babarskas 1.