Dramatiškoje kovoje – Garliavos rankininkių pergalė

Sekmadienio popietę Lietuvos moterų rankinio lygoje įvyko lyderių „ACME – Žalgiris“ ir Kauno raj. HC „Garliavos SM – Cascados“ akistata. Šiame Lietuvos moterų lygos sezone tai jau buvo antroji praėjusių metų finalininkių kova, pirmąją laimėjo Garliavos rankininkės.

Susitikimą kur kas užtikrinčiau pradėjo šeimininkės – „ACME – Žalgirio“ rankininkės.  Jos pirmavo viso pirmojo rungtynių kėlinio metu ir pasibaigus jam turėjo 4 įvarčių pranašumą (19:15). Antrajame susitikimo kėlinyje Kauno rajono rankininkės gana greitai sugebėjo rezultatą išlyginti (21:21), tačiau perlaužti susitikimo eigos joms taip ir nepavyko. Iki pat 57 – osios rungtynių minutės „ACME – Žalgiris“ turėjo šiokią tokią persvarą arba rezultatas būdavo lygus. Tik po tikslaus Gretos Valatkevičiūtės metimo „Garliava SM – Cascada“ pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį (29:30). Paskutines rungtynių minutes drausmingiau sužaidusi „Garliavos SM – Cascados“ komanda šventė pergalę rezultatu 32:33.

Tai buvo jau antroji „ACME – Žalgirio“ nesėkmė šiame sezone – abu pralaimėjimai patirti būtent prieš praėjusių metų čempiones iš Garliavos, kurios vis dar žygiuoja be kluptelėjimų. Vakar dienos susitikime „ACME – Žalgiris“ išvykoje rezultatu 41:26 sutriuškino pergalių dar neiškovojusią Šiaulių „Dubysos –  ŠSG“ komandą.

„ACME Žalgiris“: Audinga Kniubaitė 6, Dovilė Ilčiukaitė ir Martyna Vaitkutė po 4, Klaudija Šidlauskytė, Laura Žukovaitė, Inesa Verbovik, Simona Jaškūnaitė, Grėta Burkaitė ir Simona Kazlauskaitė po 3.

„Garliava SM – Cascada“: Kamilė Bušaitė 14, Greta Valatkevičiūtė ir Laima Bernatavičiūtė po 5, Greta Rinkevičiūtė 4, Emilė Aglinskaitė 3, Gabija Kleizaitė ir Justina Zenkovaitė po 1.