Dvi Klaipėdos „Atlanto“ pergalės Palangoje

Palangoje prasidėjo tarptautinis gilias tradicijas turintis “Palangos Juzės” futbolo turnyras, kuriame šįmet dalyvauja dešimt klubų. Tradiciškai jame rungtyniauja latvių (Liepojos „Metalurgs“, Daugpilio „Ditton“, Rygos „Auda“), rusų (Pskovo “Pskov-Auda Lada”, Kaliningrado „“Baltika-Tarko”, „Baltika-2“) ir lietuvių komandos.

Kelerius pastaruosius metus Palangoje rungtyniaudavo Estijos klubai, kurie šį pavasarį į Lietuvą neatvyko.

Pirmajame pogrupyje visų dėmesys sutelktas į Klaipėdos „Atlanto“ vienuoliktuką. Pirmąją dieną klaipėdiečiai įveikė Kaliningrado “Baltika-Tarko” futbolininkus – 2:1. Pergalei pamatus padėjo kauniečiai Andrius Puotkalis ir Martynas Karalius.

Vakar mūsų futbolininkai susirėmė su Daugpilio „Ditton“ ekipa. Po pirmojo kėlinio „Atlantas“ pirmavo 1:0. Įvartį įpusėjus kėliniui įmušė iš Šiaulių atvykęs Vilius Lapeikis.

Įdomu pastebėti, kad išvakarėse ši Latvijos ekipa buvo įveikusi Vilniaus „Žalgirį“ – 3:1.

Užtat vakar vilniečiai išliejo pyktį ant kitos Latvijos ekipos – Rygos „Auda“, įveikė ją 3:0.

Pirmosiose kito pogrupio rungtynėse susitiko “Pskov-autoLada” (Rusija) įveikė Lietuvos A lygos čempionato debiutantę Šilutės “Šilutės” komandą - 3:1 (0:0). Lietuviams įvartį pelnė klaipėdietis Aleksandras Veseljevas.

Vakar šilutiškiai sugebėjo įveikti Lietuvos jaunimo iki 19 metų rinktinę – 1:0. Pergalingą įvartį pirmąjį kėlinį įmušė Saulius Malinauskas.

Pirmąją dieną tame pačiame pogrupyje žaidžiantys Liepojos „Metalurgs“ žaidėjai Lietuvos jaunimą sutriuškino net 5:0.

Vakar antrąją pergalę pasiekė Pskovo futbolininkai, 1:0 laimėjo prieš Kaliningrado „Baltika-2“. Įvartis krito likus žaisti tris minutes.

Šiandien bus dvejos rungtynės, kuriose žais Rusijos ir Latvijos komandos, o rytoj – vėl ketverios rungtynės. Jų pradžia 10, 12, 14 ir 16 val.