Iki motociklų sezono pradžios liko labai nedaug: kas laukia šiemet?

Velykinį savaitgalį termometrais užfiksavus rekordinę šilumą, gatvėse jau galima išgirsti lengvą motociklų ūžesį. Dar nenupūtusių dulkių nuo savo plieninių žirgų, tai kviečia padaryti varžybų ir treniruočių motociklams organizatoriai „Navas racing club“, pristatydami itin ilgą ir gausų renginių kalendorių.

Vienas pagrindinių kozirių šį sezoną motociklų sporto mėgėjams – atsinaujinusi Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasa, tapusi ne tik vizualiai gražesne, bet ir kur kas saugesne. Motociklistams tai – ilgai laukta diena.

„Šiais metais jau turime įsitraukę 10 didesnių renginių į savo kalendorių, tarp kurių – ir varžybos visų pamėgtoje Estijos „Porsche Ring“, kaimyninėje Lenkijoje „Tor Poznan“ ir „Slovakia Ring“. Na, ir žinoma, kaip gi be mūsų visų mylimo Kačerginės „Nemuno žiedo“, kuris, mūsų visų džiaugsmui, pasitinka mus atsinaujinęs ir saugesnis. Tikrai nuoširdžiai laukiame sezoną atidarysiančio renginio balandžio 27 d. Jo tikslas – pramankštinti kaulus po žiemos, įvertinti pasikeitimus trasoje ir tiesiog smagiai praleisti laiką šiek tiek palenktyniaujant tarpusavyje“, – apie sezoną pasakojo „Navas racing club“ vadovas Linas Navickas.

Tiesa, be 10 pagrindinių jau į kalendorių įtrauktų renginių, motociklų sporto ir motociklizmo kultūros entuziastų laukia ir ketvirtadienių vakarai Kačerginės „Nemuno žiede“ su jau tradicija tapusiomis „Gazo terapijomis“.

„Jau ko ko, bet šito iš mūsų draugų motociklistų tikrai atimti neplanuojame“, – juokėsi L. Navickas. „Nors kalendoriuje ir esame apsibraukę balandžio 27 d., jei orai leis, tikrai neatmetame galimybės, kad kviesime trasoje susirinkti ir kažkurį ketvirtadienį iki suplanuoto renginio. Tikime, kad visi jau išsiilgę smagaus pasivažinėjimo trasoje. Todėl visus motociklų sportui prijaučiančius kviečiame stebėti mūsų socialinius tinklus – ten nuolat naujiname informaciją“, – teigė L. Navickas.

Tradiciškai, bendradarbiaudamas su „Baltic Motorcyclists Association“, „Navas Racing Club“ organizuoja „BalticSuperbike“ (BSBK) čempionatą, kurio pirmasis etapas šiais metais visus kvies rinktis „Nemuno žiedo“ trasoje gegužės 11–12 d.: čia ir bus atidarytas sezonas kartu su varžybomis, skirtomis Kauno taurei laimėti. Tai renginys, kurį organizuojame „Iniciatyvos Kaunui“ – Kauno miesto savivaldybės programos pagrindu ir renginys finansuojamas Kauno miesto savivaldybės lėšomis“, – komentavo „Baltic Motorcyclists Association“ vadovas Vidas Stankevičius.

Toliau šiais metais bus vystoma ir „Navas racing school“ programa: čia kviečiami mokytis ir augti ir patys jauniausi motociklų bendruomenės nariai.

„Kasmet stengiamės ne tik skatinti augti kitus, bet norime tobulėti ir patys, keliamės sau naujus iššūkius ir planus. Džiaugiamės, kad šis sportininkų ir stiprių motociklų bendruomenės narių auginimo projektas įsibėgėja. Smagu matyti, kaip mažieji lenktynininkai auga ir į šią bendruomenę atveda naujų narių. Taip keičiasi ir visuomenės požiūris į motociklizmą. Norint pasiekti rezultatų – reikia pradėti anksti“, – apie projektą pasakojo L. Navickas.

„Pernai turėjome 12 naujų čempionų ir virš 50 naujų sportininkų: čempionatas nuolat auga ir dabar jame varžosi net 20 motociklininkus vienijančių komandų. Kuo mūsų daugiau – tuo smagiau. Tą patį galime pasakyti ir apie savo partnerius, kurių gretos kasmet auga. Tai tik parodo, kad dirbame tikslingai. Norime padėkoti ir eilę metų mūsų vizija tikinčiais ir prie projektų prisidedančiais „ARV Auto“, „Bikeparts.lt“, „Litchema“, „SPIDI“, „Dynamit:t Enery Drink“, „TG Group“, „Vimota“, „MotoBaysport“, „Bauen“, „GT Servis“. Ir kaip gi be teisėjų klubo „Startas“! Kai matome, kiek mūsų daug – motyvacija organizuoti tik auga. Laikas, atrodo, bėgte bėga: kai pradedame skaičiuoti, suprantame, kad tuo užsiimame jau 15 metų“, – sakė L. Navickas.

Primenama, kad pirmasis renginys atnaujintoje „Nemuno žiedo“ trasoje laukia jau balandžio 27 d. Kaip minėjo „Navas racing club“ direktorius ir vienas organizatorių atstovų L. Navickas, sekite socialinius tinklus: gali būti ir anksčiau organizuojamų ketvirtadieninių „Gazo terapijų“ vakarų.NAUJAUSI KOMENTARAI

aha

aha portretas
kaip ir kasmet, naktinis važinėjimasis miegamuosiuose rajonuose, tik gerai apšviestose gatvėse nuo taško A iki gatvės pabaigoje taško B. Nereikalinga jiems ta Kačerginė, jiems turi būti asfaltas, ir geros apšvietimo lempos, nes kitaip neišeis vadelioti plerpalo.

...

... portretas
reikia drausti motociklu eisma vakaro metu...

Laukia

Laukia portretas
Kaip ir kasmet daug lavonų.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių