Trečiadienį miesto salės futbolo pirmenybėse vyko vienerios rungtynės.

„FM-Baltija“ – „Vakarų dujos“ – 8:5 (7:3)

„FM-Baltija“: A.Pocius, E.Zakaras – po 2, A.Macevičius, K.Plikosovas, A.Archipovas, M.Stanius – po 1.

„Vakarų dujos“: A.Anisimenka – 3, M.Vaišvila, J.Merkelis - po 1.

Dujininkai prieš šį susitikimą jau buvo praradę viltį užimti pogrupyje antrą vietą ir patekti į pusfinalį. Nelengva padėtis kovojant dėl antrosios vietos ir jaunųjų „Baltijos“ futbolininkų. Tik jų pergalės ir dar palankūs varžovų rezultatai leidžia tikėtis būti antriems.

Trečiadienį „FM-Baltija“ iš karto griebė jautį už ragų - dujininkus jau pirmąjį kėlinį sugniuždė. Po pertraukos būsimieji laivų statytojai atleido vadeles ir įmušė tik vieną įvartį.

Po šių rungtynių B pogrupyje tokia turnyrinė padėtis:

1.“Falck Security-Plikiai“ – 15 taškų (po 5 rungtynių, įvarčių skirtumas – 36-5); 2.“Kruopa“ – 9 (4, 17-10); 3.“FM-Baltija“ – 8 (5, 24-16); 4.KLASCO – 5 (4, 16-15); 5.“Vakarų dujos“ – 4 (5, 12-24); 6.“Policija“ – 4 (5, 15-17); 7.“FM-88“ – 0 (4, 5-38).

Vakar susitiko “Klasco” su “FM-88” ir kitame pogrupyje „Signeda-Kionigtrans“ su „Koledžu“, šeštadienį 11 val. - B pogrupio lyderių kova: “Kruopa” - “Falck Security-Plikiai”.